Seçtiğin Resim Şu Anda Ne İstediğini Söyleyecektir


Sesler duygularımız üzerinde derin bir etkiye sahiptir. Güçlü, yumuşak, ilginç, can sıkıcı, önemli, dikkat dağıtıcı, sakinleştirici veya sinir bozucu olabileceğinden geniş bir etki yelpazesi sunar.

Elektrik, yerçekimi ve hava gibi ses de güçlü bir kuvvettir. Bununla birlikte, görünmez olduğu için, genellikle sesin hayatımız üzerindeki güçlü etkisini büyük ölçüde görmezden geliyoruz.

Muhtemelen etrafındaki sesleri nadiren düşünürsün. Muhabbet kuşlarının ötüşü, müzik: bunların hepsi her gün duyduğumuz ama önem vermediğimiz şeylerdir. Bununla birlikte, farklı seslerin yardımıyla ruh hali iyileşebilir veya kötüleşebilir. Doğrudan beyne etki ederler. Sevmediğin sesleri sezgisel olarak filtrelemelisin.

Şimdi resme dikkatlice bir bak ve içinden en sevdiğin birini seç.

Bir Resim Seç

Seçtiğin Resim Şu Anda Ne İstediğini Söyleyecektir
1.Resmi Seçtin
Seçimin, baştan başlamaya hazır olduğunu gösterir. Son zamanlarda çok zorlandın. Bunun için çok acı çektin. Her şey düşündüğün gibi olmayabilir ama ondan kurtulamazsın. Hayatının bu anlarında biraz umut ve inanca ihtiyacın var. Kendinde biraz güç bulursan, hayatını daha iyiye doğru değiştirebilirsin.
2.Resmi Seçtin
Büyük olasılıkla, ruhun değişime susamış. Hayatında olanlardan bıkmış hissediyorsun. Bu seni sinirlendiriyor çünkü hiçbir şey değişmiyor. Bir düşün, belki de bir şeyleri değiştirecek kadar çabalamıyorsundur? Hayatına yeni duygular ve insanlar getirmeye karar verirsen, biraz daha mutlu olursun.
3.Resmi Seçtin
Seçimin, enerjinin olmadığını gösteriyor. Çok şey yapmak istiyorsun ama yapamazsın. Tüm planlarını yerine getirmek için zamanın ve enerjin yok. Yakın zamana kadar aynı anda birçok görevi yerine getirebilirdin, ancak şimdi değişti.
4.Resmi Seçtin
Hayatında ciddi bir değişim dönemi başladı. Seni mutsuz eden şeylerden kurtulmaya kararlı ol. Radikal değişiklikler seni üzse bile seni korkutmaz. Bu normal! Her insan tanıdığı birinden uzaklaşmak zorunda kalırsa acı çeker.
5.Resmi Seçtin
Bir şey duymak istemiyorsan, bu aşırı yorgunluğun bir göstergesidir. Düşünmek için bir nefes al ve acı çeken ruha bir dinlenme zamanı ver. Kendine zaman bulursan, gerçekte neyi kaçırdığını anlayacaksın.

Seçtiğin Resim Şu Anda Ne İstediğini Söyleyecektir

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı