Seçtiğin Tatil Yeri Duygusal Durumunu Ortaya Çıkaracak

Bazen biraz ara vermek, işine döndüğünde doğru kararlar vermene yardımcı olacaktır. Bu test ile seçtiğin tatil yeri duygusal durumunu belirlemene yardımcı olucak

Bir Tatil Yeri Seç

Seçtiğin Tatil Yeri Duygusal Durumunu Ortaya Çıkaracak
1.Tatil Yerini Seçtin
Önerilen her şeyi başarmak için sıkı ve kararlı bir şekilde çalışan yaratıcı ve etkili bir insansın. Bilgi ve becerilerini geliştirmeyi ve dünyaya getirmeyi seviyorsun. Doğal olarak başarı odaklısın ve bu nedenle biraz kibirli olabilirsin. Yoruluncaya kadar çalışma eğilimini kontrol etmelisin, çünkü bu alışkanlık sana yardım etmek yerine zarar verebilir. Çalışma programlarını ayarla ve biraz kendine vakit ayır. Öte yandan, gerçek değerinin kim olduğunla verildiğini ve elde ettiğin şeyle değil, bu gerçekleri anlamanın ve kabul etmenin daha sakin, daha dolgun ve daha mutlu yaşamanı sağlayacağını unutma.
2.Tatil Yerini Seçtin
Sen akıllı, metodik bir insansın. Kendine ve sevdiğin insanlara karşı sadık, sevgi dolu ve koruyucusun. Gösterişli ve samimisin. Bu nedenle sana yakın olanlar senden ne bekleyebileceklerini her zaman bilirler. Tehlikeyi tanımlamana ve önlemene yardımcı olan dahili bir radarın var ve geleceğe yönelik net bir yönelimin var, bu nedenle zamanının çoğunun gelecek günler için güvenlik oluşturmak için harcanması olağandır. İşte asıl zorluğun tam da burada: şimdiki zamanla tam olarak bağlantı kurmak. Burada ve şimdi gerçekten bize ait olan ve hayatın gerçekleştiği tek şey, geleceğin şimdiki zamanında yaptıklarının sonucundan başka bir şey değildir. Hayatının her saniyesiyle daha fazla bağlantı kurmana, kalp atışlarının ritmine göre yaşamana izin verirsen hayatının kalite ve yoğunlukta nasıl büyüdüğünü keşfedeceksin.
3.Tatil Yerini Seçtin
Hem iç hem de dış barışa değer veren bir kişi olarak nitelendirilirsin ve bu nedenle her zaman sakin yerler ararsın ve huzurunu değiştirebilecek durumlardan kaçınırsın. Bu nedenle çok temkinli ve rutin davranışlara bağlı olabilirsin, çünkü işlerin güvenli ve yapılandırılmış olmasını istersin. Bilinmeyende de çekicilik vardır: hayatın seni şaşırtmasına ve cömertliğine güvenmesine izin ver; daha özgürce ve kendiliğinden yaşamak günlerini kolaylaştıracak ve hatta daha yoğun ve mutlu hale getirecektir.
4.Tatil Yerini Seçtin
Hassas, çok yaratıcı ve mizaçlı, ayrılmış bir kişi olarak nitelendiriliyorsun. Kendini dünyanın geri kalanından özel ve farklı hissedebilirsin ve bazı durumlarda kimsenin seni yeterince anlayamayacağı veya sevemeyeceği hissini yaşamış olabilirsin. Çok yüksek bir duyarlılığa sahipsin, bu nedenle çeşitli şekillerde (kıyafetlerin, çevrenin dekorasyonu ve hatta e-postalar, çağrılar vb. Gibi Günlük yaşamının yönleri) Tezahür eden sanatsal armağanlara sahip bir insansın. Genellikle duygusal inişler ve çıkışlar yaşarsın. Biraz daha kararlılıkla hayatında harika şeyler başarabilen harika yeteneklere sahip bir insansın olucaksın.