Resimde Gördüğün İlk Şey Seni İlerlemekten Alıkoyan Şeyin Ne Olduğunu Ortaya Çıkaracaktır

Bizi geride tutan şeyin ne olduğunu belirlemek her zaman kolay değildir. Birçok çatışma bilinçaltımızda kalır ve biz düşüncemizle uyumlu olmayan her şeyi yüzeye çıkarana kadar orada kalır.

Zor durumlarla başa çıkmak ve bizi yıpratan çatışmaları ortadan kaldırmak için nedeni belirlemek uygun olacaktır: bizi büyümekten ve ilerlemekten alıkoyan nedir?

Resimde gördüğün ilk şey seni büyümekten ve ilerlemekten alıkoyan şeyin ne olduğunu söyleyecektir.

Resimde İlk Olarak Ne Gördün?

Resimde Gördüğün İlk Şey Seni İlerlemekten Alıkoyan Şeyin Ne Olduğunu Ortaya Çıkaracaktır
Ağaçları Gördün
Ağaç, yaşamı ve onun sürekli yenilenmesini temsil eder: çiçek açar, yapraklarını kaybeder, yeniden oluşturur ve yenilenir. Sayısız kez öl ve yeniden doğ! Ağaç, Gücün arketipsel bir tezahürü haline gelir. Ayrıca, ağaç hem üst kısımda (dalları eterde) hem de alt kısımda (kökleriyle) 'köklenir', böylece aydınlık dünyayı (bilinçli kısım) karanlık ve yeraltı (bilinçdışı) ile birleştirir.Ağaçlara odaklanıyorsan, şimdiki zamanı geliştirme ve değiştirme ihtiyacına vurgu yap. Açıkçası, hayatında birkaç önemli karar vermen gereken bir dönemden geçiyorsun. Seni tutan bir şey var (ağaçlar gelişiyor ama hareket etmiyorlar) ve bu nedenle ilerlemeni engelliyor. Tabii ki seni korkutuyor ve bu senin sorunun: Şu anda harekete geçmen ve değişiklik yapman zor.Seni gerçekten olman gereken yere götürebilecek o büyük adımı atamazsın. Şu anda yapılacak en iyi şey kendine, 'Başıma gelebilecek en kötü şey nedir?' diye sormaktır. Kendini farklı görmeye çalış. Kulağa geldiği kadar karmaşık olmayabilir.
Fil Gördün
Dikkatini çeken ilk şey filse, asıl sorunun özellikle duygusal ilişkiler alanında farkındalık eksikliğidir.Duygusal küren, farkında olamayacağın birçok çatlağı beraberinde getirir. Geçmişinde, gerçekten yüzleşmek istemediğin çözülmemiş sorunlar ve çözülmemiş deneyimler var.
Zürafa Gördün
En çok dikkatimizi çeken fiziksel özelliği boynudur. Psikanalizde, bu hayvanın tipik özelliği olan boyun uzatma eylemi, üstün olma arzusunu sembolize eder. Dikkatini çeken ilk şey zürafa olduysa, probleminin odak noktası düşük özgüvendir.Ek olarak, zürafa çabanın önemini gösterir: dengeyi korurken ortaya çıkan zorlukların üstesinden gelmeye çalışmak. Güvensizlik ve duygusal istikrarın olmaması seni yetersiz bir insan yapar ve 'beklentilerini' karşılayamazsın.Bu yaratıkla ilgili bir diğer unsur da görmedir: Uzun boynu sayesinde zürafa çok uzak mesafeleri görebilir, ancak bu her zaman olumlu bir yön değildir. Senin durumunda, öngörü seni geleceğe çok fazla yansıtmaya ve performans kaygısını bir kenara bırakarak, yalnızca doğru zamanda karşılaşabileceğin aşırı endişe ile kendine yük olmana neden olur.
Aslan Gördün
Aslan, saldırganlığı ve yırtıcılığı temsil eder.Resimde ilk olarak aslan dikkatini çektiyse, olaylarla başa çıkmak imkansızmış gibi, baskı altında ve bunalmış hissediyorsun! Genellikle pasif, hareketsiz ve yorgun hissedersin.İlerlemek için, her şeyin ağırlığının omuzlarına yüklenmemesi gerektiğini anlayabilirsin. Daha hafif yaşa ve her şey için çok fazla endişelenmemeye çalış. Hayat seni iradesine tabi tutmadı. Zemini veren ve olayların seni ele geçirmesine izin veren sensin. Meditasyon dersleri alabilir, eski bir hobini tazeleyebilirsin. Bir süredir sana hakim olan bu gerginlik hissinden kurtulmak için kendine biraz zaman ayırmalısın.
Kuşları Gördün
Kuşlar, ruhun özgürlüğünü, hareket eden her şeyin üzerindeki yükselişi, temiz havanın nefesini sembolize eder. Dikkatin kuşlara odaklandıysa, sorumlulukların ağırlığı altında kendini çok ezilmiş hissediyorsun demektir. Hayatta pek çok şeye tahammül edebiliyor musun, mükemmel problem çözme becerilerin var mı, ancak ast rolünü üstlenemiyor musun? Emir almaktan hoşlanmıyorsun ve hepsinden önemlisi, yükümlülükler içeren sorumlulukları üstlenemiyorsun.Her zaman özgür hissetmek istersin, sevdiğin bir şeyi yapacaksan kendin istediğin için yaparsın.

Share your Results: