Bir Kuş Seç Hayata Karşı Tutumunun Ne Olduğunu Öğren


Tutum, bir şeyleri veya bir bakış açısını görmenin yolu anlamına gelir. Bu bir yansımadır, hayata yaklaşımımız bize karşı tutumumuzu belirler. Bu sadece kendi hayatımızı şekillendirdiğimiz anlamına gelir.

Başarılı insanlar kendilerine karşı iyi bir duruşa sahiptir, hayatta kötüden çok iyi olmasını beklerler. Çevremiz kriterlerimizin aynasıdır, çevreyi değiştirmeden önce konumumuzu değiştirmeliyiz.

Kayda değer bir şey istiyorsan, ona sahip olmak için neden olamamaktan çok daha fazla nedenin olduğunu düşün ve işe koyul. Hedeflerinin peşinden koş, yürü, sürün ve ne yaparsan yap, daima hedefine doğru ilerlemeye devam et.

Şüphesiz, bakış açın hayatta ne kadar ileri gittiğini belirler. Büyümeye yönelik bir tutum sergile ve sonucun nasıl sadece iyi şeylerin sana gelmesini beklemekle kalmayıp, iyi şeyleri çeken bir mıknatıs haline geleceğini gör. Şu anda nasıl bir tavır içinde olduğunu görmek için, sadece ilişkilerine, işine veya kariyerine bak.

Resimdeki kuşlardan birini seç ve şu anki tutumunun ne olduğunu öğren.

Bir Kuş Seç

Bir Kuş Seç Hayata Karşı Tutumunun Ne Olduğunu Öğren
1.Kuşu Seçtin
Çok kararlı bir insansın, isteklerini ve hedeflerini takip etmen önemlidir. Her zaman nasıl başarılı olunacağını düşünürsün ve istediğini elde edene kadar sakinleşmezsin.
2.Kuşu Seçtin
Özellikle arkadaşlığı takdir ediyorsun. Zor zamanlarında onlara her zaman yardım edeceksin ve umarım onlar da sana yardım edebilirler. Zorluklar ortaya çıktığında başkalarından yardım beklemenin normal olduğunu düşünüyorsun.
3.Kuşu Seçtin
Kendin hakkında çok fazla konuşmayı ve yeni insanlarla tanışırken engel oluşturmayı sevmiyorsun. Onları tanımaya ve güvenmeye başladığında bu engeli yavaş yavaş düşürürsün. Ancak genel olarak, kendin için ayağa kalkmanın ve kendi kararlarına güvenmenin daha iyi olduğunu düşünüyorsun.
4.Kuşu Seçtin
Başkalarıyla ilgilenmekten gurur duyuyorsun, senin için önemli olanlara yardım etmeyi seviyorsun, duygularını sevdiklerinle paylaşmayı seviyorsun. Biraz ruhunun arkasına saklanıyorsun ve yüzünde bir gülümsemeyle iyimser bir şekilde yaşamaya çalışıyorsun.
5.Kuşu Seçtin
Her zaman elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorsun çünkü biliyorsun ki sen kendine iyi bakmazsan kimse seninle ilgilenmeyecek. Çok içe dönük bir kişiliğe sahipsin, olası zararları veya sonuçların faydasını değerlendirmeden nadiren herhangi bir işe dahil oluyorsun.
6.Kuşu Seçtin
Sloganın, hayatta istediğin her şeyi yapmak ve sonuçları hakkında endişelenmemektir. Zengin ve çeşitli bir yaşam sürmeyi, yeni bir şey denemeyi ve eğlenmeyi riske atmanın, onları görmezden gelmekten ve ne olacağını asla bilmemekten daha iyi olduğunu düşünüyorsun.

Share your Results:

Bir Kuş Seç Hayata Karşı Tutumunun Ne Olduğunu Öğren

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı