Test: Bir Ayna Seçin ve Hayatınız Hakkında Önemli Bir Mesaj Alın


En beğendiğiniz aynayı seçin ve hayatınız hakkında önemli bir mesaj alın!

Bir Ayna Seçin

Test: Bir Ayna Seçin ve Hayatınız Hakkında Önemli Bir Mesaj Alın
1.Aynayı Seçtiniz
Hayatınızı kabul etmeli ve kalbinizin gerçek arzularına direnmeyi bırakmalısınız. Hayatı tanımak için umut ve cesaretle ilerleyin! Hiçbir şeyden korkmayın, çünkü artık çok büyük fırsatlarınız var. Kaç kez hiçbir şey yapmadığınız için özür dilediniz? Ve ne sıklıkta inanılmaz bir şey olacağı ve hayal kırıklığına uğrayacağınız umuduyla boğuluyordunuz? Artık çok fazla çaba harcayarak bir şeyi başarabileceğinizi anlıyorsunuz. Ancak, ruhunuz neye ihtiyacınız olduğunu ve ne yapmak istediğinizi çok iyi biliyor. Her birimiz bu dünyaya hayatın tadını çıkarmak için geldik, öyleyse hayatınızın tadını çıkarın. Bu yöne doğru hareket etmeye başlar başlamaz hayatınızın yeni parlak renkler ile nasıl aydınlandığını göreceksiniz.
2.Aynayı Seçtiniz
Bu hayatta en iyisini hak ediyorsunuz, tıpkı herhangi bir insan gibi. Dikkat, saygı, sevgi ve başarı. Şimdi, vicdanınızı, mutluluğunuzu engelleyen kısıtlamalardan kurtarmalısınız. Bir insanın özgüveninin düşük olması, kişiye özel bir şeyi haketmediğini ve bu nedenle endişelenmesi gerekmediğini ve hiçbir şekilde kendini göstermediğini garanti eden koruyucu bir giysi gibidir. Ancak, bunun ortak bir korku olduğunu anlamak önemlidir. Öyleyse kendinize söylemeye başlayın: "Ben diğer insanlar gibi başarıya, sevgiye ve saygıya değerim." Bu kelimeleri sürekli tekrar edin. Ve en önemlisi, onlara inanın! Bu şekilde konuşmaya başlarsanız, hayatınız yakında inanılmaz bir şekilde değişecektir...
3.Aynayı Seçtiniz
Kararsızlığınız veya korkunuz nedeniyle, her şeyi ertelemeye alışkınsanız, bu işe yaramaz alışkanlığı ortadan kaldırmanın zamanı geldi! Her şeyi mantıklı bir sonuca getirin. Yavaş yavaş, her şeyi bir kerede bitirmeyi öğrenin. Bu beceriyle birlikte daha yüksek bir güven düzeyi elde edeceksiniz!
4.Aynayı Seçtiniz
Şimdi her zamankinden daha fazla, sevmeye hazırsınız. Olumsuz tutumlar konusundaki zihninizi temizlemenin ve kendinizi sevmenizi engelleyen korkulardan kurtulmanın tam zamanı! Evren, kendinizle yalnız olduğunuzu düşünseniz bile daima düşüncelerinizi dinler. Düşünceleriniz korkuyu hedefliyorsa, istediğiniz sonucu elde edemezsiniz. Artık kalbinizi yeni duygulara açın.

Test: Bir Ayna Seçin ve Hayatınız Hakkında Önemli Bir Mesaj Alın

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı