Favori Ağacınızı Seçin ve Gerçek Kişiliğinizi Keşfedin

agac-testi-1.jpg

Ağaçlara bakın, fazla düşünmeyin ya da fazla zaman ayırmayın, en çok sevdiğiniz birini seçin ve seçiminizin kişiliğiniz hakkında ne söylediğini öğrenin.

 1. Bir Ağaç Seçin

Favori Ağacınızı Seçin ve Gerçek Kişiliğinizi Keşfedin

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  Nazik ve Onurlu

  Kendiniz ve başkaları için daha iyi bir dünya yaratma olasılığına kesinlikle inanıyorsunuz. Bu nedenle hayatınızda büyük hedefleriniz var (bazıları sizi hayalinizdeki gibi hissettiriyor) ama gücünüz aşka ve işinize olan sevginizden dolayı projelerinizin çoğunu başarılı bir şekilde yerine getirmeniz için büyük çaba ve dürüstlük sağlıyorsunuz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  Büyüleyici ve Samimi

  İyi karakterli, son derece sorumlu, dürüst ve başkalarına samimi bir şekilde ilgi gösteren bir insansınız ve bu sebeplerden dolayı insanlar genellikle size çok güvenirler. En büyük erdemlerinizden biri, akademik, iş veya sosyal alanlarınızda mükemmel bir performansa sahip olmanızı sağlayan yaratıcılık ve hızlı düşünme.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  Bilge ve Meditatif

  Kendinizi, düşüncelerinize ve fikirlerinize çok değer veren zeki bir kişi olarak nitelendirirsiniz. Dünyanın nasıl çalıştığını teoriler, sebepler ve etkiler hakkında düşünmeyi seviyorsunuz. Biraz içe dönük bir insana benzeyebilirsiniz, ama gerçek şu ki, düşünmekten ve öğrenmekten hoşlanan insanları daha çok seviyorsunuz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  Neşeli ve Cesur

  Kişilik tipinizi en iyi tanımlayan kelimeler “mutlu ve iyimser” dir. Sizler önyargılardan arınmış ve hayattan nasıl keyif alacağınızı bilen zeki, anlayışlı, yaratıcı bir insansınız. Ayrıca dürtüsel, dağınık ve dağılmış olabilirsiniz. Misyonunuz, kendi varlığınızı ve çevrenizdeki insanları aydınlatmak dünyayı, değişim, dönüşüm ve özgürlük fikirlerinizle aydınlatmaktır.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 5. Test sonucu

  Analitik ve İdeolojik:

  Hayırsever, nazik ve kendinden emin olmanızı zorlayan yüksek bir duyarlılığa sahip çok duygusal bir insansınız. Dünyayı algılamanın özel yolu sayesinde, mekânları değiştirmenize, benzersiz bir kişisel stil geliştirmenize ve sanat için belirli bir yeteneğe sahip olmanıza izin veren olağanüstü bir yaratıcılık geliştirdiniz. Kendi sakin ortamlarınıza geri çekilme gereği duyduğunuzda, dünyanın gürültüsünden dinlenmek ve temel varlığınızla bağlantı kurmak için bir barış yeri aramanız çok önemlidir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 6. Test sonucu

  Çekici ve Hevesli

  Sen, coşku dolu, maceracı, sorumlu ve evrenle uyum içinde yaşayan spontan bir insansın. Etkinizi bir marka haline getirmek ve herkes için daha iyi bir dünya inşa etmek için kullanmak istersiniz. Bu nedenle, öğrenmede  refah, çevre, sağlık konularında bir bilgi çarpanına sahip olmanın birçok ilgi alanına sahip olursunuz. Harika bir öğrenci ve harika bir öğretmen olma ihtimaliniz var. Doğanızın başarıya yönelmesine rağmen, sizin gerçek değerinizin sahip olduğunuz şey tarafından sahip olduğunuzla değil tarafından verildiğini bilmeniz önemlidir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın