MUM TESTİ: KİŞİLİĞİNİZİN BÜYÜLEYİCİ YÖNLERİNİ ORTAYA ÇIKARMAK İÇİN FAVORİ RENGİNİZİ SEÇİN!

svece-1.jpg

Bütün mumlar ışık ve enerji kaynağı olmasına rağmen, her mum özel rengine göre belirli titreşimler ve duyumlar üretme kabiliyetine sahiptir.

En sevdiğiniz mum rengi, hayatınızın ve kişiliğinizin büyüleyici yönlerini ortaya çıkarabilir. En sevdiğiniz rengi seçin ve sonra anlamını keşfedin.

 1. Bir Mum Seçin

  1. KIRMIZI
  2. SARI
  3. TURUNCU
  4. YEŞİL
  5. PEMBE
  6. MAVİ

MUM TESTİ: KİŞİLİĞİNİZİN BÜYÜLEYİCİ YÖNLERİNİ ORTAYA ÇIKARMAK İÇİN FAVORİ RENGİNİZİ SEÇİN!

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  Kırmızı Mum

  Kendinizi zeki, sofistike, komik, çok etkili, tutkulu ve kararlı bir insan olarak tanımlıyorsunuz. 

  İlgilendiğiniz, nedenler, işler ve insanlarla yoğun bir şekilde ilgileniyorsunuz ve bir hedefe sahip olduğunuz zaman,  fikirleriniz ve enerjiniz etrafınızda döner. Büyük bir kararlı yapınız ve karakteriniz var  bu nedenle kimi zaman, bazı insanlar iddialı veya kibirli olduğunuzu düşünmeye başlayabilirler. 

  Karşılaştırmanın bir mutluluk hırsızı olduğunu unutmayın. Ana meydan okuma ve davetiniz, yaşamın size verdiği tüm yoğunluğun tadını çıkarmaktır, çünkü şartların ötesinde, günleriniz kutsamalarla doludur.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  Sarı Mum

  Birçok hedefi, hayali ve çok yaratıcılığı olan çalışkan bir kişi olarak nitelendiriliyorsunuz. Yaratıcılık sizin ana aracınızdır tüm fikirlerinizi ve arzularınızı hayata geçirmenin yolunu en iyi yşekilde bulmanızı sağlar. 

  Ayrıca çok duygusal ve empatiksiniz, diğer insanları anlayabilirsiniz ve birçok durumda onlara koruma ve huzur sunabilirsiniz. O kadar çok hayal ve plana sahip olursanız, büyük bir kaygıyla ve bazı duygusal iniş ve çıkışların ortasında da yaşamanız muhtemeldir.

  Asıl zorunluluğunuz, kendinize ve yeteneğinize güvenmeyi öğrenmek, çünkü kendinize inandığınız zaman, Hayatınızda gerçekleştirmek istediğiniz herhangi bir hedefi gerçekleştirmenize yardımcı olacak ekstra bir güç geliştirirsiniz.


  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  Turuncu Mum

  Kendinizi sofistike, zeki, kararlı ve çok cesur bir insan olarak nitelendiriyorsunuz. 

  Hayatta ne kadar mutlu olmanız, ve hedeflerinize ulaşmanızın ne kadar iyi olduğunu çok iyi biliyorsunuz ve bu sebeple siz daha iyi bir insan olma sürecinde size yardımcı olacak aktivitelerle çok fazla zaman harcıyorsunuz. 

  Başarıya büyük bir yöneliminiz var bu anlamda en büyük zorluğunuz hayal kırıklığı ve başarısızlıkla başa çıkmayı öğrenmek. Bir şey dilediğiniz gibi gitmediğinde veya hayal ettiğinizde, öfkelenir ve yeteneklerinizden şüphe duyarsınız. Asıl mücadeleniz, zaferden önce her zaman bir başarısızlık olacağının, ama sevgi, çalışmanın ve tüm arzularınızın tatlı bir gerçeklik haline geleceğini anlamaktır.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  Yeşil Mum

  Yaşamlarının ve duygularının kontrolünü sürdürmek isteyen, merkezlenmiş, asil ve manevi bir kişi olarak tanımlandınız. 

  Siz çok kibar bir insansınız kendi vicdanınızın ve en çok sevdiğiniz insanların uyanışlarıyla ilgileniyorsunuz. Bazen sahip olduğunuz yeteneklere  sahip olmaktan, eksik hissetmekten ve diğer insanların özelliklerine sahip olmaktan çok daha fazla odaklanmanız mümkündür. 

  Bunun bir ego tuzağı olduğunu unutmayın, her seferinde, hayatınızda olan tüm güzel şeylerin yeniden sayılmasını sağlayın  sevgi ve neşe ile hayat boyunca ilerlemeye devam edin, çünkü bu sizin yaşamınızın özüdür.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 5. Test sonucu

  Pembe Mum

  Kendinizi cömert, nazik bir insan, çok temkinli ve bazı durumlarda kendinizi güvensiz olarak nitelendiriyorsunuz.

  Başkalarına yardım etmeyi ve kendi imajınızı güçlendirmek için değerli hissetmeyi seviyorsunuz. Bazı yetenekleriniz ve harika özellikleriniz var, bazıları henüz tam olarak geliştirilmemiş. 

  Asıl zorunluluğunuz, kendinize güvenmeyi öğrenmek, çünkü kendi kaderinizin mimarı sizsiniz. Eğer bir şey istiyorsanız, ayağa kalkmanız  kararlılığınızı, sevginizi ve iyi niyetinizi gerçekleştirmeniz gerekir. Ne istediğinizi bildiğiniz ve yeterli güçle istediğinizde bunu elde etmenin bir yolunu bulacağınızı unutmayın.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 6. Test sonucu

  Mavi Mum

  Çok sosyal, duyarlı çoğu durumda çok ihtiyatlı ve  bilge bir kişi olarak tanımlandınız.

  Sorunları ve zor durumları yüzünüze döndürmek ve kötü bir durumdan en iyi şekilde yararlanmak için büyük beceriler geliştirdiniz bu da sizi her gün daha güçlü bir insan haline getiriyor. 

  Sizin durumunuzda, meydan okumadan daha fazlası, bu sınav sizi sevgiyle ve nezaketle yaşamınızı takip etmeye davet ediyor, çünkü sevgiyle eklediğiniz her şeyin, her zaman bolca toplanacağından emin olabilirsiniz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın