Burcunuza Göre Ruhunuzun Derinliklerindeki Gizemli Sırları

 

İşte burcunuza göre ruhunuzun derinliklerindeki gizemleri. Her burç kendi içinde çok önemli bir şeyler gizler.

Koç Burcu

Koçlar, samimi ve savunmasız bir insan olarak, her şeyden çok ihanetten korkuyor. Bu burcun temsilcileri, tüm kalbini sevdiklerine verirler. Birisi hayatlarından ayrıldığında, bunu bir ihanet olarak görürler.

Boğa Burcu

Boğa geleceği için kendi ruh deneyimleri ile doludur. Boğalar istikrar ve güvenlik duygusunu hayal ediyor. Ve hayatta bir şey belirsiz olduğunda, Boğa zihinsel dengeyi kaybeder.

İkizler Burcu

İkizler, yaşamlarını gerçeği ve dünyadaki yerlerini bulmak için acele eder. Bir yandan, dünyanın büyük bir çeşitliliğinden zevk alırlar, diğer yandan kendi geçerliliği yüzünden acı çekerler.

Yengeç Burcu

Yengeçler geçmiş korku ve anılarından kaçarlar. Bu, kazananı olmayan kendinizle olan mücadeledir. Yengeçler, huzur, sevgi ve mutluluğun bu birkaç noktasında teselli bulurlar.

Aslan Burcu

Aslanlar çok savunmasız ve eleştirilere duyarlıdırlar. Bu burç işaretinin insanları, özellikle yakın insanlardan, tanınma eksikliğini kabul etmeye ve acı çekmeye çalışırlar.

Başak Burcu

Başaklar her şeyden çok sevgi ve duygularına adanmıştır. Başak burcunda olanlar hayatının aşkını bulduğunda, kendini tamamen verir. Aşktaki hayal kırıklıkları başaklar için çok büyük bir yaradır.

Terazi Burcu

Terazi, dünyadaki adaletsizlik ve güzellik eksikliğinden, anlaşılmadıkları veya dinlenmediklerinden muzdariptir. Terazi burcu her şeyde uyum arayışı içindedir, her şeyde bir tuhaflık görürler. Dünyadaki uyum eksikliği, onları depresyona sürükler

Akrep Burcu

Akrepler tüm yaşamlarını kendi içinde içsel bir mücadele olarak gözlemler. Bir yandan, dünyaya ve duygusallığa dair ince bir algıya, diğer yandan da Pluto ve Mars’ın duygularını yenmek için güç ve istek duyuyorlar. Akrepler kendi içlerinde birkaç hayat yaşar.

Yay Burcu

Yaylar genellikle dünyadaki adaletsizliği ve başarısızlıklarını kabul edemez. Bu yüzden üzgündürler. Keskin bir zihin ve bazı şeylerin özünü anlama, birçok Yay’ın hayattan zevk almasını engeller.

Oğlak Burcu

Oğlakların sevgi, bakım ve duygusallık arzusu, ciddi, hedefli bir kişinin maskesinin arkasına gizlenir. Oğlak çok yoğun iç duygular yaşar, ancak asla göstermez.

Kova Burcu

Kovalar genellikle başkaları için bir ayna olarak hizmet etmekten muzdariptir, ancak kendilerini görmezler. Bu nedenle, kovalar yeni izlenimler ve iletişim için çaba gösterirler, çünkü diğer insanlar aracılığıyla yaşamın dolgusunu hissederler.

Balık Burcu

Balıklar, kimsenin onları anlayamamasından muzdariptir. Bu burç işaretinin birçok temsilcisi tüm başarıların onlara ne kadar zor verildiğini hissediyor. Ve birçoğu basitçe onları anlayacak birini bulamıyor. Bu nedenle, Balıklar kendi içlerine kapanık olarak yaşarlar.