Kış Gündönümü 21 Aralık 2020: Burçlar İçin Uyarılar

Kış gündönümü, önemli bir günüdür. 2020’yi başarıyla bitirmek ve hoş olmayan durumlarla karşılaşmamak için Burç tavsiyelerine uymanız gerekiyor.

Kış gündönümü, Evrenin enerjisinin yürürlüğe girdiği zamandır ve hareket yönünü belirleyen odur. Uzmanlar bu günde, hoş değişikliklerle yeni bir astronomik döngüye başlamak için başarısızlıklar üzerinde durmamayı ve iyi şans çekmek için bir uygulama yapmayı tavsiye ediyor.

Koç Burcu

Bugün stres ve kaygıdan kurtulmanızı sağlayacaktır. Bugün, başarılar, zaman içinde geçmişe veda etme, modası geçmiş fikirleri geride bırakma ve artık geçmişe bakmama yetenekleriyle yönlendirilecektir. Koç, zor sorunları çözebilecek ve bu büyük ölçüde Jüpiter’in Satürn ile birleşmesinin etkisiyle gerçekleşecek.

Bugünün tavsiyesi – kendinize inanın ve değişimden korkmayın.

Boğa Burcu

Boğa kendini rahatsız hissedebilir, ancak başlarına gelen denemeler kişisel krizlerinden çıkmalarına yardımcı olacaktır. Gündönümü gününde mutlu bir yaşamın önündeki engellerin üstesinden gelmek, iradenizi yumuşatacak ve koşullarınızın üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır. Astrologlar Boğa burcunun zorluklara ve olası sorunlara rağmen hayallerine doğru ilerlemesini önerir. Bu yıl değerli bir hayali gerçekleştirmek için eşsiz bir fırsat var.

İkizler Burcu

Kış gündönümü gününde, eski şikayetleri unutmalı ve İkizler’in yaptıklarını takdir etmediği için çevreyi eleştirmeyi bırakmalısınız. Bu sefer, olan biten tüm resmi değerlendirmenizi engelleyen bloklardan bilincinizi kurtarmak için harika bir fırsat ve İkizler için olumlu değişikliklerle dolu yeni bir yaşam aşamasına başlamak için olumsuzluklardan kurtulma zamanı. Astrologlar, yılı bir başarı dalgasında bitirmek için enerjinin yaratılışa yönlendirilmesini tavsiye ediyorlar.

Yengeç Burcu

Kış gündönümü gününde yengeçler, kişisel sınırlarını koruyabilecek ve her türlü manipülasyon girişimini bastırabilecektir. 21 Aralık, empoze edilen suçluluk duygusuna kolayca veda edebileceğiniz ve herkese yardım edebileceğiniz harika bir gün. Kendini önemseme egzersizleri, esenliğiniz için verilen mücadelede çok yardımcı olacaktır. Astrologlar ayrıca iyi şans elde etmeye zaman ayırmanızı da tavsiye ediyor.

Aslan Burcu

Aslan için tutulma, başkaları pahasına yaşamaya ve başkalarını uygunsuz ifadelerle rahatsız etmeye alışmış kişilerden kurtaracaktır. 21 Aralık’ta Aslanlar, zehirli bireylerle iletişime son verebilecek, hayatın bu aşamasına adım atabilecek ve önemli dersler alabilecek. Astrologlar intikam düşüncelerine takılmamayı tavsiye ediyorlar: hayat her şeyi yerine koyacak ve suçlular cezalandırılacak. Öte yandan, Aslanlar yalnızca ileriye bakmalı ve iyimser olmalıdır.

Başak Burcu

Bu günde, Başaklar için önemli bir hayat dersi almak önemlidir: her insanın kendi görüşü vardır ve bununla yüzleşmeniz gerekir. Başkasının bakış açısını reddetmek, anlaşmazlıklar ve çatışmalar yaşamak hayatı zorlaştıracaktır. Uzlaşmaya varmanın varoluşu basitleştirdiğini anlamalısınız. Çünkü anlaşmazlıklardan genellikle hakikat değil, kızgınlık ve çatışmalar doğar.

Terazi Burcu

Terazilerin siyah çizginin ardından her zaman beyaz çizginin geldiğine inanması çok önemlidir. Bu düşünce, zor sorunları çözerken ayakta kalmanıza yardımcı olacak ve pes etmemenizi sağlayacaktır. Kış gündönümü gününde kendinize karşı dürüst olmak, hiçbir şeyden korkmamak ve hayallerinizin peşinden gitmek önemlidir. Astrologlar, sorunların kaynağını kolayca bulmak ve başarısızlığa veda etmek için olayları yakından izlemenizi ve sezginize güvenmenizi önerir.

Akrep Burcu

Kış gündönümündeki Akrepler, değerli arzularına giden yoldaki tüm engelleri aşma fırsatına sahip olacaklar. Evrenin enerjisine güvenmek ve mutlu bir hayata giden yolu gösterecek işaretleri takip etmek için bu sefer başarılı olacaklardır. Astrologlar, sorunu ortadan kaldırmak için kendinizi ve sezginizi kontrol etmenizi önerir. Çoğunluk görüşü, doğru görünse bile, hayallarinize giden yolda bir engel haline gelebilir.

Yay Burcu

Kış gündönümündeki Yay, geçmişten gelen sorunlarla tekrar karşı karşıya kalabilir. Astrologlar, şimdiki duruma yeni bir bakış getirerek bununla tek seferde ve sonsuza kadar kolayca başa çıkmayı tavsiye ediyorlar. Yıldızlardan ve gezegenlerden gelen bir dürtü, durumdan bir çıkış yolu bulmaya yardımcı olacak, bu sayede sıkıntıları atlamak, bu yaşam aşamasını tamamlamak ve olumlu olaylarla dolu hafif bir yürekle yeni bir tanesine başlamak mümkün olacak.

Oğlak Burcu

Oğlaklar, başarılı bir geleceği kaçırmamak için geçmişin hatalarını düzeltme konusunda büyük bir şansa sahiptir. Kış gündönümü gününde, iyimserliğe uyum sağlamak önemlidir, böylece küçük sorunlar kafa karıştırmaz ve tökezleyen bir blok haline gelmez. Astrologlar Oğlakların kendilerini bir araya getirmelerini ve umutlarını bağladıkları olayların çok da uzak olmadığını hatırlamalarını önerir.

Kova Burcu

21 Aralık’taki Kova burcu için acele etmekten vazgeçmek önemlidir, böylece gerginlik daha fazla soruna neden olmaz. Bu günde önemli olanı yüzeysel olandan ayırmak ve mutlu bir hayata giden yolu yavaşlatan belirsizlikten kurtulmak mümkün hale gelir. Astrologlar, iyi bir ruh hali içinde mutlu değişikliklerle karşılaşmak için korku ve endişeyle savaşmayı tavsiye ediyorlar.

Balık Burcu

Kış gündönümü gününde balıklar, duyguları değil, aklın argümanlarını dinlerlerse hayatlarını daha iyi hale getirebilirler. 21 Aralık’ta, olumlu bir tutum daha fazla başarının anahtarı olacak ve yeni zirvelere ulaşabilecekler. Astrologlar başkalarına değil, kendinize güvenmenizi, sorumluluğu değiştirmemenizi ve geleceğe güvenle bakmamanızı tavsiye ediyor.

Gün dönümü, herkesin hayatın yeni bir aşamasına başlayıp, problemleri ve sıkıntıları geride bıraktığı bir zamandır.