Gizli Kişiliğinizi Ortaya Çıkarmak İçin Bir Göz Seçin

Bilinçaltımız gizemli yollarla çalışır ve bununla ne kadar çabuk yüzleşirsek o kadar iyi olur.

Kendinizi gerçekten tanımak ve iç işleyişinizi daha da iyi anlamak istiyorsanız, zihninizin ikinci bir tahminde bulunmadan seçimler yapmasına izin vermek tam olarak buna yardımcı olabilir. Aşağıdaki resme uzun süre bakmakla vakit kaybetmeden, sizi hemen içine çeken bir göz seçin. İki kez düşünmeden en çok ilgilendiğiniz göz, bilinçaltınızın arkasındaki mesajı bilmenizi istediği gözdür.

Bir Göz Seçin

Gizli Kişiliğinizi Ortaya Çıkarmak İçin Bir Göz Seçin
1.Gözü Seçtiniz
Dikkatinizi ilk olarak bu göz çektiyse, kabuğunuzdan daha fazla çıkması gereken birisinizdir demektir. Kendi iyiliğiniz için çok fazla kapalısınız ve bu sizi kabul etmek istediğinizden daha fazla aşağı çekiyor. İnsanların içeri girmesine izin vermek istiyorsanız, içeri alın. Kendinizi geri tutmayı bırakın.
2.Gözü Seçtiniz
Eğer ikinci göze diğerlerinden daha çok çekildiyseniz, sakladığınız bir şeyler var demektir. Sürekli başkalarıyla ilgilenmeye çalışırarak çok zaman harcarsınız ve bu sadece kendi iyiliğinize zarar verir. Çok şey yapabilirsiniz ve yine de olması gereken şeylere asla izin vermezsiniz. Bunu neden kendinize yapıyorsunuz? Belki de itiraf etmek sizin yararınıza olacaktır.
3.Gözü Seçtiniz
Bu göz biraz sıkıcı görünse de, ona çekilenler büyük acı çekiyor. Hayatınızda çok şey oluyor ve hissettiğiniz şeyleri nasıl işleyeceğinizi bilmiyorsunuz. Bilinçaltınızın yalnız olmadığınızı anlamanıza ihtiyacı var. Hayatınızda dayanabileceğiniz insanlar var. Her şeyi kendiniz yapmaya çalışmaktan vazgeçin ve ihtiyacınız olduğunda size sunulan yardımı kabul edin.
4.Gözü Seçtiniz
Bu göz sizi kendine çekti ise, kendini korumak için duvarlar ören birisiniz demektir. Bunu yapmanın sizi hayatta daha ileriye götüreceğini düşünerek dünyanın geri kalanından saklanıyorsunuz ama bu doğru değil. Başkalarının yanında olmanız ve yaptığınız anıları paylaşmanız gerekir. Önünüzdeki dersleri öğrenmeniz zor olsa da, bunu atlatırsanız her şeyi yapabilirsiniz. Geçmişe tutunmayı bırakın ve bir kez olsun geleceğe bakın.
5.Gözü Seçtiniz
Bu gözü seçtiyseniz duygularınızı gizlersiniz ve elinizden gelenin en iyisini yapmadan önce işleriniz üzerinde çalışırsınız. Hayat, çok değer verdiğiniz bir şeydir, ancak bazen en önemli şeyleri gözden kaçırırsınız. Her zaman ayaklarınızın üzerinde bir şeyler yapmaya çalışıyorsunuz ama çoğu durumda durup gülleri koklamayı unutuyorsunuz.
6.Gözü Seçtiniz
Bu göze çekildiyseniz, etrafınızdaki insanların mutlu olduğundan emin olmak için kendi yolunuzdan çıkan birisiniz. Sahip olduğunuz her şeyi bir başkasıyla paylaşıyorsunuz ve karşılığında hiçbir şey istemiyorsunuz. Bazen hayır demeniz ve işleri farklı şekilde yapmanız gerektiğini görmenin zamanı geldi.