Ağacını Seç Ve Seçiminin Neyi Ortaya Çıkardığını Öğren

Ağacında görmek istediğin şey ne olursa olsun, her zaman kişiliğinin gizli yönlerini ortaya çıkarmana yardımcı olacaktır.

Yılbaşı ağacı tarzının kişiliğin hakkında çok şey söyleyebilir.

Bir Ağaç Seç

Ağacını Seç Ve Seçiminin Neyi Ortaya Çıkardığını Öğren
1.Ağacı Seçtin
Ağacın, eşleşecek zevkli süslemelerle mükemmele yakın bir üçgendir. Net, temiz çizgilerin tadıyla başını belaya sokmayan bir insansın. Mobilya söz konusu olduğunda, hafif ahşabı basit ve verimli şekillerde seviyorsun. Kişisel yaşamında da sadeliği seviyorsun; Drama ya da kavga arayan biri değilsin ve her şey yerli yerinde olduğunda çok mutlusun.
2.Ağacı Seçtin
Yılbaşı ağacın sıcak pembe, parlak beyaz veya başka herhangi bir pastel tondaysa, kesinlikle bir yüzyıl ortası retro havasına sahip olacaksın. Aynı zamanda sırf herkes yapıyor diye bir şey yapmakla ilgilenmiyorsun. Ayrıca çok tatlısın ve ağacın da öyle!
3.Ağacı Seçtin
Ağacına gerçek mumlar koyamazsın (çok tehlikeli), ancak ağacı tamamen yumuşak bir şekilde parlayan ve pillerle çalışan bir ışıkla kaplayabilirsin. Bu arada, yaban mersini ve patlamış mısır ipleri yüzde yüz otantik ve tuhaf kişiliğini ve eski moda değerlerini mükemmel bir şekilde yansıtıyor. 19. yüzyılda yaşamak için zamanda geriye gitmek istemezsin, ancak o zamanı sadece yılbaşı için ziyaret etmekten çekinmezsin.
4.Ağacı Seçtin
Ağacın parıldayan ışıklar ve küçük cam küreler ile süslenmiş, bol miktarda güvercin ve buz sarkıtları var. Tatil sezonunda ve dışında geleneğe değer veriyorsun ve senaryoya bağlı kalmayı tercih ediyorsun.
5.Ağacı Seçtin
Ağacın da tıpkı senin gibi neşeli bir ruhla dolu. Tüm süslemeler, ağaç eteği, çorapları ve üstündeki yıldızı ile birlikte özenle el yapımıdır. İşleri kendi bildiğin şekilde yapmayı seviyorsun ve her şeyde son derece bağımsızsın. Ayrıca, her şeyi doğru yapmak için zaman ayırmaya çalışıyorsun.
6.Ağacı Seçtin
Yılbaşı ağacın bazı ışıklara ve süslemelere sarılmıştı ve o kadar küçük ki salon masana sığacak! Muhtemelen, küçük ama zarif bir şekilde dekore edilmiş alanında bir ağaç için fazla yer olmayan kozmopolit bir apartman sakinisin. Aksi takdirde, tatillerde, aile ziyaretlerinde veya kayak yaparken her zaman bir jet sosyete oyuncusu olabilirsin ve dışarıdayken oturma odana yaprak dökmeyen iğnelerin düşmesini istemezsin.
7.Ağacı Seçtin
Ağacın, her şeyden önce, sevdiğin insanların bir ifadesidir! Bir ebeveyn olma ve her şeyden önce aile ve arkadaşlara değer verme ihtimalin var. Bu ağaç, mükemmel süslemeler yerine, kağıt çerçeveli bademli kurabiyelerle ve sanat sınıfındaki minikler tarafından özenle kesilmiş kağıt peçetelerle kaplanmıştır. Sonuçta, sevdiklerin olmadan yılbaşı olmazdı!
8.Ağacı Seçtin
Duygusal ve yumuşak kalpli birisin ve ihtiyacı olan birine, hatta bir ağaca bile 'hayır' diyemezsin! Hayatın, hiç kimsenin yapmadığı zamanlarda potansiyel gördüğün insanlarla, hayvanlarla ve nesnelerle dolu ve bunun için seni seviyorlar!

Share your Results: