Seçtiğiniz Dağ Bilinçaltınızda Gizlenen Şeyleri Ortaya Çıkaracaktır

Hemen dikkatinizi çeken bir dağı seçin ve seçiminizin neler söylediğini öğrenin

Bir Dağ Seçin

Seçtiğiniz Dağ Bilinçaltınızda Gizlenen Şeyleri Ortaya Çıkaracaktır
1.Dağı Seçtiniz
Eğer bu Dağları seçtiyseniz, o zaman bağımsız bir kişiliğiniz var demektir. Kendi yolunuzu çizmekten hoşlanırsınız. Kişisel bir alana ihtiyacınız vardır, çatışmayı sevmiyorsunuz, mümkün olan tüm yollardan kaçınıyorsunuz. İç huzurunuz, çevrenizi sabırla tedavi etmenizi sağlar, bu da sizi harika bir arkadaş yapar.
2.Dağı Seçtiniz
Sizin sakin bir karakteriniz var ve işe yaramaz bir şeye daha fazla çaba sarf etmek için zaman ayırmaktan hoşlanmıyorsunuz. Özellikle hırslı değilsiniz ve bu genellikle durumları en kolay hale getirir. İnsanlar sizi tutarlı ve dramatik bir insan olarak görüyorlar. Varlığınız başkalarını sakinleştirir ve rahatlatır.
3.Dağı Seçtiniz
Samimi ve dışa dönük karakteriniz, hayatınızı istediğiniz gibi yaşamanızı sağlar. Sizin zekanız, mizahınız ve iyiliğiniz her zaman kalpleri kazanır. Gerçek anı yaşamayı seviyorsunuz. Meraklısınız, sürekli öğrenmek daha fazla bilgi edinmek ve deneyim kazanmak istiyorsunuz.
4.Dağı Seçtiniz
Hiç bitmeyen duygu arayışı hayatınızı bir gerilime çevirir. Kurallardan kaçınmayı ve kısıtlamalara saygı duymayı tercih edersiniz. Tam olarak yaşamak ve her zaman kısıtlamalara meydan okumak istersiniz.
5.Dağı Seçtiniz
Siz sakin bir insansınız. Kalabalıkları ve çok gürültülü yerleri sevmiyorsunuz. Kişisel hayatınızı seviyorsunuz ve çoğu zaman kendinizle yalnız saatlerce harcıyorsunuz. Yalnızlık enerjinizi şarj etmenize yardımcı olur. Hayatınızın tadını çıkarırsınız ve onunla birlikte olursunuz. Siz bir filozofsunuz; düşünceleriniz derinliğe sahiptir ve yaşam tarzınızda kendini gösterir. Her şeyi tartmayı, yaşam amaçlarınızı ve kararlarınızı düşünmeyi seviyorsunuz. İlişkiler en büyük sevinç ve önceliğinizdir!
6.Dağı Seçtiniz
Siz yalnız kalmaktan hoşlanıyorsunuz. Kendi yolunuzu aramaya eğilimlisiniz. Tek başınıza alabileceğiniz yolu kendiniz seçiyorsunuz ve çoğunlukla bu yol yaratıcı, sanatsal, yenilikçi ve çok eğlencelidir.