Bu Banyo 20 dakika İçinde Vücuttaki Tüm Toksinleri Dışarı Atar

Banyo yapmanın faydalarını on kat nasıl artıracağınızı biliyor musunuz?

İçine sadece 1 bileşen ekleyin ve daha sonra vücudunuzdaki toksinlerden kolay bir şekilde kurtulun.Ayrıca herhangi bir eczaneden kolayca bulabilirsiniz. İngiliz tuzu yüzlerce yıldır tıbbi özellikleri ile bilinir.

Doğal olarak oluşan magnezyum sülfat bileşiği açısından zengin olan bu ürün, vücudu toksinlerden arındırmak ve fazla sıvıyı gidermek için mükemmeldir!

Magnezyum 325’den fazla enzim için son derece önemlidir, iltihaplanmayı yatıştırır, sinir ve kas gerginliğini hafifletir, kan akışını uyarır.

Sülfatlar sağlıklı ciltler, sinir dokuları ve eklemler için gereklidir. Bu karışım toksinleri kaldırır, beyin dokusu ve eklemlerde önemli protein molekülleri oluşturmak için yardımcı maddelerin oluşumunu teşvik eder.

Düzenli tuz banyolarının kullanılması, kas ağrısı, ayak ve tırnak mantarlarından kurtarır, gut, burkulma, çürükler, kronik hastalıklar ve ağrıyı tedavi eder, iltihaplanmayı hafifletir, vücudu temizler ve mineral dengesini düzenler.

NOT: Bu tuzu, hamile kadınlar, kardiyovasküler hastalıkları olan insanlar, açık yanığı veya vücut yaraları olan kişiler kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışmalısınız.

İngiliz tuzu ile nasıl banyo yapılır;

Banyoda yaklaşık 40 dakika geçirmeniz gerekecek, çünkü vücudun toksinlerden kurtulmak için 20 dakikaya ihtiyacı vardır ve 20 dakika veya daha fazla süre içinde banyodaki mineralleri emer.

Sıcak su banyosu içine, aşağıdaki gibi miktarlarda İngilizce tuz ekleyin: 27-28 kg ağırlığında çocuklar: standart banyo boyutu için 1/2 su bardağı tuz ekleyin 28 – 45 kg ağırlığında çocuklar: standart banyo boyutu için 1 bardak tuz ekleyin.

45-68 kg ağırlığında çocuklar ve yetişkinler: standart banyo boyutu için 1 + 1/2 su bardağı tuz ekleyin 68-90 kg ağırlığında insanlar: standart banyo boyutu için 2 su bardağı tuz ekleyin

Ağırlığınız 90 kg‘dan büyükse, her bir sonraki 50 kg için, 1/2 bardak tuz ilave etmeniz gerekir.

Ek ipuçları:

Böyle bir antioksidan banyosunda miktarı arttırmak ve banyo etkinliğini arttırmak için, cilt için yararlı olan 1/2 fincan zeytinyağı ekleyebilirsiniz.

Banyonun ısınma özelliklerini artırmak ve ter yoluyla daha fazla toksin salınması için zencefil ekleyebilirsiniz.

Detoksifikasyon sürecine ve minerallerin etkisine müdahale edeceğinden sabundan kaçının ve banyodan sonra mutlaka 1-2 saat dinlenin.