Bir Kemer Seç Ve Kişiliğinin Özelliklerini Keşfet

Kıyafet anlayışımızın ne kadar önemli olduğunun farkında olmak için hevesli bir moda tutkunu veya Moda Haftası müdavimi olmamıza gerek yok. Giydiğimiz giysiler, kendimize göstermek istediğimiz görüntüyü yansıtan güçlü sinyaller gönderir.

Ancak, kaçımız sokaktaki veya ofisteki insanların gardırop seçimlerimizi nasıl yorumladığının psikolojisini ve bu izlenimin onlara ilettiğimizi düşündüğümüzden nasıl farklı olabileceğini gerçekten anlıyoruz?

Bugün sana kişiliğinin özelliklerini ortaya çıkarabilecek bir test sunuyoruz.

Resme bak ve en çok beğendiğin, kullanmak istediğin kemeri seç.

Bir Kemer Seç

Bir Kemer Seç Ve Kişiliğinin Özelliklerini Keşfet
1.Kemeri Seçtin
Seçimin, gizem, güç, zarafet ve sofistike bir sembol ortaya çıkarır.Her zaman sosyal bir grubun ortasına uyum sağlamaya çalışma planı içindesin, normların dışına çıkmayı hiç sevmiyorsun, genel yaşam vizyonun çok sakin ve iş ilişkin her zaman istikrarlı ve yeterlidir.Yalnızlıktan hoşlanırsın ve bazen diğer insanlarla birlikte olmayı sevsen de oldukça utangaç olabilirsin. Doğru koşullarda, oldukça dışa dönük olabilirsin.Sana çok benzeyen insanlarla sevgiyle etkileşim kuruyorsun. Ailen her zaman önemlidir ve arkadaşlarınla çevrili yaşıyorsun.
2.Kemeri Seçtin
Seçimin mutluluk, pozitiflik ve iyimserlik duygularını uyandırır.Ruh halin ve duyguların her zaman neşeli. İdeal partnerin, sana ilişkiye çok fazla baharat katan kişidir, senden ne kadar farklıysa, o kadar çok seversin. Maceralar senin için harika bir yaşam biçimidir. Birliktelikten ve yalnızlıktan eşit ölçüde zevk alırsın. İyi adapte edilmiş ve farklı durumlara uyum sağlaman kolaydır.İşyerinde yapman gerekeni fazla zorlamadan yaparsın. Aile önemlidir ama ona çok yakın olmamayı tercih edersin sana ihtiyaç duyduklarında yanında olursun ama duygusal özgürlüğünü seversin o yüzden sık sık görüşmüyorsun.
3.Kemeri Seçtin
Seçimin duyguyu, tutkuyu, enerjiyi ve eylemi ortaya çıkarır.Çok dışa dönük birisin ve yalnız zaman geçirmektense başka insanların yanında olmayı tercih ediyorsun. Sen tam bir insansın ve oldukça canlı olma eğilimindesin. İşinde mükemmelsin, yapmayı düşündüğün her şeyi başarıyorsun, asla para sıkıntısı çekmiyorsun, aşk ilişkileri senin için biraz zor, sana ihtiyaçları olduğunda sana güvenseler bile ailenden uzak duruyorsun. Sen umursayan insanlardan değilsin ama dikkatli ve kararlısın. Düşüncelerin arasında dikkatinin dağılmasını gerçekten seviyorsun.

Share your Results: