Resimde Gördüğün İlk Şey Gizli Rüyalarını Ortaya Çıkaracaktır.

Her şeyden çok neyi hayal ediyorsun?

İlişkiler ve aşık olma konusundaki kişisel deneyimlerimiz ve hayallerimiz söz konusu olduğunda, ideal vizyonumuzun neye benzediği konusunda hepimizin farklı fikirleri vardır, tıpkı farklı kişilik özelliklerine sahip insanların bir optik illüzyona bakıp görmelerine benzer şekilde.

Bu kişilik testi, ilişkini kesin olarak doğru yolda tutmana yardımcı olmak için aşkla ilgili derinden gizli rüyalarını belirlemene yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Tek yapman gereken aşağıdaki resme bakmak ve dikkatini çeken ilk şeyi zihinsel olarak not etmek.

Resimde İlk Olarak Ne Gördün?

Resimde Gördüğün İlk Şey Gizli Rüyalarını Ortaya Çıkaracaktır.
1.Kadının Yüzünü Gördün
Resme ilk baktığında kadının yüzünü gördüysen, aşkla ilgili gizli hayallerin var demektir, daha iyi olan yarını bulmak istiyorsun. İkinizde bu sevgiyi büyütmek ve güçlendirmek için çok çalıştığınızda işe yarayacağını biliyorsunuz. Ama kabul edelim, rüyalar rüyadır ve kendine engel olamazsın. Seni insan olarak tamamlayan büyülü bir aşk hayal etmek iyi bir şeydir, ancak seni istediğin gibi tamamlamayacağı için bir ilişkiyi bitirmek, çok kötüdür. Böyle olmamaya çalış.
2. Kelebekleri Gördün
Kelebekleri gördüysen, aşkla ilgili gizli rüyan her şeyin fethidir. Ebeveynlerin boşanmış olsa ve önceki ilişkilerde duvarları kendin aşmış olsan bile, aşk yeterince gerçek ve güçlüyse, yoldaki her engeli aşabileceğini hissetmekten kendini alamazsın. Bazen aşk her şeyin üstesinden gelemez. Bazen gelecek planlarımız sevdiğimiz kişiyle bir araya gelmez ve sorun değil!!! Sonunda kendi yolumuza gitsek bile, birlikte sevgi dolu bir şekilde vakit geçirmek hala önemli ve değerlidir.
3. Çiçekleri Gördün
Resme ilk baktığında çiçekleri gördüysen, aşkla ilgili gizli hayalin, romantizmin asla kaybolmamasıdır. Bazı insanlar diğerlerinden daha romantiktir ama en sevgi dolusu bile sana günün 24 saati, haftanın 7 günü, yılın 365 günü çiçek verip kapıyı açamaz. Beğen ya da beğenme, hayat şövalyeliğin önüne geçer! Romantizm sabit olmasa da, eşinle olan ilişkinin olumsuz olduğunu bulmak için bir neden değildir. Aslında romantik zamanları çok daha özel ve çekici kılıyor. O anların tadını çıkarmalısın!
4.Gökyüzünü Gördün
Gökyüzünü gördüysen, aşkla ilgili gizli rüyan samimiyettir. Elbette, fiziksel çekicilik, birçok insanın başlangıçta bağlanma nedeninin büyük bir kısmıdır, ancak en tutkulu ilişkilerde bile, aşkının fiziksel tarafının kendi zirveleri ve inişleri olabilir. Her zaman partnerine sarılmadığın için, bu bazı şeyleri kesmen gerektiği anlamına gelmez! Arzularının zamanla değişip dönüşmesi, azalması ve ardından geri gelmesi tamamen normaldir. Bu, zaten sahip olduğun şeyde yanlış bir şey olduğu anlamına gelmez.

Share your Results: