Bir Kart Seçin Ve Stresli Bir Durumda Size Neyin Yardımcı Olacağını Öğrenin

Kabul edelim, hepimizin stresli durumları var ve bunlar yaşamımızda her zaman olabilir. Bu tür “yaşam zorlukları” ile ne yapabiliriz?

Sakinleşmemize, odaklanmamıza, duygularımızın ve düşüncelerimizin kontrolünü kaybetmememize yardımcı olacak bazı eylemler vardır. Endişe ve stres, sorunu sessizce çözmemize engel olur.

Şimdi bir kart seçin ve stresli bir durumda size neyin yardımcı olacağını öğrenin.

Bir Kart Seçin

Bir Kart Seçin Ve Stresli Bir Durumda Size Neyin Yardımcı Olacağını Öğrenin
1.Kartı Seçtiniz
"Doğada Zaman Geçirin."Doğada, geçirilen zaman, ruhunuzu sakinleştirmek için doğal bir çözümdür. Güneş, kar, yağmur veya hatta parkta bir yürüyüş yapmak sinirlerinizin yatışmasına ve pozitif enerjiyle çevrelenmenizi sağlar.Doğanın doğallığı anında birincil kaynaklara geri dönmeye yardımcı olur ve düşünmek için konsantre olmayı ve sakince düşünmeyi sağlar.Kamp yapmak, her şeyin elinizden düştüğü günlerde ruhunuzun ihtiyaç duyduğu şeydir.
2.Kartı Seçtiniz
"Yaratıcı Çıkış."Bazen dikkatimizi zor olan şeylere yönlendirmek stresli durumları ele alma fırsatını açar.Sanatsal, yaratıcı yeteneklerinizi kullanmanız gerekir - dans etmek, çizim yapmak, şarkı söylemek, bahçeyle uğraşmak veya en sevdiğiniz müzik enstrümanını çalmak gibi.Birçok insan anında yaratıcı bir aktiviteye katılarak meditatif bir duruma geçer. Bazı yaratıcı faaliyetler kendi meditasyonları olduğundan herkes sessiz meditasyonla netlik kazanmaz.Kendinizi Stresli mi hissediyorsunuz? O halde en sevdiğiniz eserler için zamanı planlamanın zamanı geldi ve böylece stresten hiçbir iz kalmayacak.
3.Kartı Seçtiniz
"Zihninizi, Bedeninizi ve Ruhunuzu Temizleyin."Aurik alanınız açık ve iyi enerji ile doludur, bu yüzden stresli durumlarda manevi hijyen çok önemlidir.Manevi hijyen şunlardan oluşabilir: kokulu tuzlu banyo, rahatlatıcı bir masaj seansı, duygular için yüksek sesle ağlama, sağlıksız yiyeceklerde azalma ve su tüketiminde artış.Sağlıksız düşünceyi, duyguları ve ağır enerjiyi zihnimizden, bedenimizden ve ruhumuzdan çıkardığımızda, sağlıklı enerji ve fiziksel sınırlar yaratırız.Stresli durumlar isteğimizden bağımsız olarak ortaya çıkar ve manevi hijyen olumsuz sonuçlardan kaçınmanıza yardımcı olur.