Bir Görüntü Seçin Ve Kendinizi Hayatta Nasıl Konumlandırdığınızı Öğrenin

Bilinçaltı zihnimiz, yaratıcılığımızın ve sezgimizin kaynağı olarak kabul edilir. Sezgi, belirli durumları çözmek için bilinçaltımızdan aldığımız ipuçlarıdır.

Bilinçaltı zihninizi bir bilgisayar olarak düşünün. Zihninizde basit bir hesap makinesi gibidir.

Bilinçaltı zihniniz aynı anda milyonlarca ham veriyi işleyebilir. Bilinciniz bunlardan sadece birkaçını kabul edip işleyebilir.

Bilinçaltı zihniniz şimdiki andan mevcut verileri alır ve geçmiş deneyimlerden gelen verileri depolar. Soyut kavramları birbirine bağlamak, kalıpları tanımak ve problemleri çözmek için tüm bu bilgileri sentezler. O zaman size iyi ifade edilmiş bir vizyon sunar.

Bu nedenle, rüyalarımız aracılığıyla bir bilgi aldığımızda veya bir şey seçtiğimizde, bu işaretler, bizim için neyin gerçekten önemli ve neyin öncelikli olması gerektiği konusunda bizi bilgilendirir. Bu mesajlara dikkat ettiğimizde, ruhumuzun doğru evrim yolundayız.

Bu nedenle sizi bu psikolojik testi yapmaya ve hayatınızda sizin için en önemli olanı bulmaya davet ediyoruz.

Bir Görüntü Seçin

Bir Görüntü Seçin Ve Kendinizi Hayatta Nasıl Konumlandırdığınızı Öğrenin
1.Görüntüyü Seçtiniz
Çok esnek bir insansınız, açık sözlülük ve doğruluk eğilimindesiniz. En önemli kararları tereddüt etmeden verirsiniz. Tanıdığınız insanlar sizi takdir ediyor çünkü çok samimi olmayı biliyorsunuz, bazen kızgın olsanız bile. Ama aşırı açık sözlülüğünüz bazen başınızı belaya sokuyor.
2.Görüntüyü Seçtiniz
Ayakları yere sağlam basan bir insansınız. Bakım ve güvenlik, sizin için çok önemlidir. Bir şey söylemeden önce her zaman iki kez düşünürsünüz. Pek çok zor durumda tarafsız kalmaya çalışırsınız ve diğer insanlarla yüzleşmekten hoşlanmazsınız, çünkü sürekli olarak onlara uyum sağlamaya çalışır ve her zaman iç huzuru ararsınız.
3.Görüntüyü Seçtiniz
Rahatsız olsanız bile, genellikle içsel alanınıza dalmış olursunuz. İçedönük birisiniz, zihninizi ve iç dünyanızı derinlemesine keşfetmekten zevk alıyorsunuz. Sizi tanıyan ve anlayan insanlarla çevrili olduğunuzda kendinizi çok mutlu hissedersiniz, bu yüzden az sayıda arkadaşınızın olmasını tercih edersiniz, ancak sadece iyi ve gerçek olanları seçersiniz.

Share your Results: