Hangi pencere hayatınızı kişiselleştirir? Cevabınız size gelecekle ilgili neler hissettiğinizi söyleyecek!

Bir pencere hayatınızda ne olması gerektiğinin bir sembolü olabilir. Ama bu gelecekle nasıl yüzleşeceksiniz? Bu test size bunu anlatacak

Bir Pencere Seçin

Hangi pencere hayatınızı kişiselleştirir? Cevabınız size gelecekle ilgili neler hissettiğinizi söyleyecek!
1.Pencereyi Seçtiniz
Siz açık ve sakin bir insansınız. Geleceği gönül rahatlığıyla, elinizden gelen her şeyi yaptığınıza ve ihtiyacınız olanı almaya hazır olduğunuza dair büyük bir güvenle bekliyorsunuz. Hayatınızı yavaş yavaş sağlam bir temelde inşa ettiniz ve bugün hiçbir şeyin sizin ellerinizden alınamayacağını söyleyebilirsiniz!
2.Pencereyi Seçtiniz
İkinci pencereyi seçtiyseniz, o zaman kendi ayrı evinizde, küçük dünyanızda yaşarsınız. Dışarıda, çevrenizde veya başka bir yerde neler olup bittiğini bilmekle ilgilenmiyorsunuz. Sorun şu ki, etrafınızda olanlar er ya da geç, sinirinizi bozmanıza neden olabilir. Cesur olmalısınız ve küçük dünyanızın dışında neler olduğuna dikkat etmelisin.
3.Pencereyi Seçtiniz
Siz yüzleşmenin insanısınız, savaşçısınız ve gerçek bir savaşçı olarak hayatınıza neyin girmesi gerektiğine hazırlanıyorsunuz. Yani gelecekten korkmuyorsunuz.
4.Pencereyi Seçtiniz
Siz küçük bir hayalperest ve süper iyimser bir insansınız. Bu nedenle geleceğe umut dolu gözlerle bakıyorsunuz. Bu da sizi mutlu ve cesaretlendirici biri yapıyor. Tek sorun, bugün sahip olduklarınızın tadını alamayacak kadar uzun beklemenizdir.
5.Pencereyi Seçtiniz
Eğer beşinci pencereyi seçtiyseniz, bunun nedeni organize bir kişi olmanızdır. Her zaman geleceği kontrol altında tutmaya çalışıyorsunuz. Yeterince dikkatli olursanız, rahatsız edici herhangi bir durumu önleyebileceğinize ikna olmuş olursunuz. Bazı konularda daha hazırlıklı olabilirsiniz, ama ne olacağını asla kontrol edemezsiniz. Biraz rahatlamaya çalışın ve bu belirsizliği kabul edin!