Kendinle İlgili Her Şeyi Öğrenmeye Hazır Mısın? O Zaman Kalemi Elinde Nasıl Tuttuğunu Göster

Beden dili, sırlarını, fiziksel ve duygusal durumunu ele veren şeydir. Alışkanlıkların ve eylemlerin karakterin hakkında çok şey söyleyebilir. Bugün kendin kontrol edebilirsin!

Senden istenen tek şey, eline normal bir kalem almak. Tam olarak nasıl tuttuğuna bak. Tutuş şeklini resimdekilerle karşılaştır. Hangisi senin tutuşun?

Kalemi Tutuş Şeklini Seç

Kendinle İlgili Her Şeyi Öğrenmeye Hazır Mısın? O Zaman Kalemi Elinde Nasıl Tuttuğunu Göster
1.Seçeneği Seçtin
Esnek bir zihne ve mükemmel iletişim becerilerine sahip rasyonel bir insansın.Çevrendeki insanlar seni asla yarı yolda bırakmayan çok etkili biri olarak algılar. Sen maksatlı bir insansın ve bunu herkes biliyor! Yakın insanlar senin çok bağımsız bir insan olduğunu bilir. Her zaman bağımsız olmaya çalışırsın. Bazen sana ulaşmak zordur. İkinci yarı için tuhaf bir yapın var. Bazen "ulaşılmaz" olursun, sanki kalbin bir buz parçası olurmuş gibi. Gerçek duygularını ortaya çıkarmaktan hoşlanmıyorsun ve her şeyi her zaman içinde tutuyorsun.
2.Seçeneği Seçtin
Sen kendi duygularını kontrol altında tutmayı bilen disiplinli bir insansın. Çevrendeki insanlar senin içe dönük biri olduğunu düşünüyor. Bir kişinin sana yaklaşmasına izin vermezsen, o zaman kafanda neler olduğunu asla tahmin edemez. Mükemmel bir öz kontrolün var. Sana yakın olan insanlar, güçlü iradeye ve her durumu kontrol etme yeteneğine sahip enerjik bir insan olduğunu bilirler. Partnerin senin çok akıllı ve anlayışlı olduğunu biliyor. Öncelikle harika mizah anlayışın için seviliyorsun.
3.Seçeneği Seçtin
Çok aktifsin ve her zaman bir şeyleri aceleye getiriyorsun! Dost canlısı ve sevgi dolusun. Buna rağmen, insanları kendi amaçların için nasıl manipüle edeceğini biliyorsun. Çevrendeki insanlar seni kolayca algılarlar çünkü özel bir ışık ve sıcaklık getirirsin. Birçoğu seni bir fikir üreticisi olarak görüyor. Yakın insanlar, senin çok sorumlu bir kişi olduğunu ve herhangi bir işte güvenebileceklerini bilirler. Her zaman sözünü tutarsın. Sevdiğin kişi senin her durumda güvenilir bir ortak olduğunu bilir. Değerin fikirlerdir! Yenilik için çabalayan yaratıcı bir insansın.
4.Seçeneği Seçtin
Zor bir karakterin var ama aynı zamanda çok hassas bir insansın. Nadiren insanlarla çatışır ve duygularını nasıl kontrol altında tutacağını bilirsin. Çevrendeki insanlar duygusal olarak olgun bir insan olduğunu düşünüyor. Her zaman ciddi görünüyorsun. Ayrıca, çok cömertsin. Sana yakın insanlar, ciddi görünmene rağmen, özünde masum bir çocuk olduğunu bilir. Kolayca manipüle edilirsin ve kavgaları sevmezsin. Partnerin seninle sağlıklı ve mutlu bir ilişki kurmanın mümkün olduğunu biliyor. Hepsi anlayışın sayesinde. Çok düşüncelisin ve hayal kurmayı seviyorsun! Çoğu zaman kafan bulutlarda ve bu bazen seni rahatsız ediyor.