Seçtiğin Totem Hayvanı Sana Tüm Kusurlarını Anlatacak


Her birimizin bir kusuru veya başka bir kusuru var. Sadece kendi başına bulmak zor. Genellikle bir kişi bunu fark etmez, ancak bizi yaşamın herhangi bir alanında geri atabilecek bir mengenedir. Seçtiğin totem hayvanı, kusurunu tanımlamana yardımcı olacaktır.

Ruh hayvanını nasıl seçersin?

Bunu yapmak için birkaç kurala uyman yeterlidir:

• Rahatlamaya çalış.
• Her şeyi kafandan at.
• Kendine dışarıdan baktığını hayal et.
• Mevcut hayvan resimlerine bir göz at
• Tereddüt etmeden birini seç!

Seçiminin içgüdüsel olarak yapılması çok önemlidir. Mantık eklememeli veya sevdiğin hayvanı seçmemelisin. Biraz bağlantı hissetmelisin!

Bir Hayvan Seç

Seçtiğin Totem Hayvanı Sana Tüm Kusurlarını Anlatacak
1.Yunus Seçtin
Sen sadece şaşırtıcı yaratıcı verilere sahip uyumlu bir insansın. Ancak tembelliğin, fikirlerini hayata geçirmeni engelliyor. En güçlü kusurun odur. Tabii ki, bazen tembel olmak yardımcı olabilir. Sonuçta, bir kişi zihinsel ve fiziksel olarak bu şekilde dinlenir. Sadece çok tembelsin.
2.Fil Seçtin
Harika bir sakinliğin ve sabrın var. Sen harika bir insansın ama kötü bir his seni içten içe yiyip bitiriyor. Kötülüğün kıskançlık! Sürekli olarak arkadaşlarını, meslektaşlarını ve hatta aileni kıskanıyorsun. O kişi bir şeyi iyi yapıyorsa, mutlu olamazsın. Bu nedenle, öz kontrolünü kaybedersin.
3.Sinek Kuşunu Seçtin
Neşelisin ve her zaman sadece ileriye doğru çabalıyorsun. Mükemmel liderlik özelliklerine sahipsin. Sadece bir kusur seni mahvediyor - aşırı aşk sevgisi. Herhangi bir flörtte havuza atılmaya hazırsın. Sen sadece vücudunun içgüdülerini takip ediyorsun. Bu nedenle, hiçbir şekilde kalıcı ve gerçek bir ilişki kuramazsın.
4.Kurt Seçtin
Kendini adamışsın ve karşılığında bunun için takdir ve saygı görüyorsun. Herhangi bir göreve tüm önemi ile yaklaşan çok sorumlu bir insansın. Ama kötülüğün bazen inşa ettiğin her şeyi yok eder. Doğan gereği mantıksız bir öfkeden muzdaripsin. Sadece onu nasıl kontrol edeceğini öğrenmen gerekiyor. Aksi takdirde hayatta ilerleyemezsin.
5.Koala Seçtin
Her zaman her şeyi önceden hesaplamaya çalışan çok sakin bir insansın. Hayata stratejik bir yaklaşımın var. Sadece bir kusurun var. Cimrilikten acı çekiyorsun. Çoğu zaman bir kişi böyle bir özelliği hiç fark etmez, ancak çevrendeki herkes senin cimri bir insan olduğunu zaten fark etmiştir. Bunu düşünmelisin.
6. At Seçtin
Çalışkan ve sorumlu bir insansın. Tüm akrabaların ve arkadaşların tarafından güveniliyorsun. Onları asla yarı yolda bırakmayacağını biliyorlar. Sadece olumsuz duygulara neden olan kusurun gururdur. Bir bataklığa saplanıp orada durmak istemiyorsan, daha esnek bir insan olmalısın. Başkalarının görüşlerine saygı duymaya başla.

Seçtiğin Totem Hayvanı Sana Tüm Kusurlarını Anlatacak

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı