Duygusal Durumun İçin Hızlı Test! Seni Neyin Rahatsız Ettiğini Ve Bununla Nasıl Başa Çıkacağını Öğren

Psiko-duygusal durumumuzla çok fazla bağlantılı: ruh hali, durum ve hatta sağlık. Bizi yöneten duygularımızdır! Onların altında planlarımızı ve eylemlerimizi ayarlıyoruz. Sunulan test sana şu anda hangi psiko-duygusal durumda olduğunu gösterecektir.

Güvenilir veriler elde etmek için birkaç adımı izlemen gerekir:

• Önce hiçbir şey düşünmemeye çalışmalısın.
• Gözlerini kapat ve üçüncü göz noktasına konsantre ol.
• Mevcut mandalalara bir göz at ve birini seç!

Seçimini sadece sezgilerine göre yapman çok önemlidir. Resimlerdeki desenlere çok uzun süre bakmaya başlarsan kesin bir cevap alamazsın.

Bir Mandala Seç

Duygusal Durumun İçin Hızlı Test! Seni Neyin Rahatsız Ettiğini Ve Bununla Nasıl Başa Çıkacağını Öğren
1.Mandalayı Seçtin
Şu anda tamamen melankoli tarafından tüketiliyorsun. Bu durumda, yeni projelere girmemen veya uzun vadeli planlar yapmana gerek kalmaması senin için daha iyidir. Yeni bir ilişkiye başlama. Şu anda, işlerinin başarılı bir şekilde uygulanması için yeterli gücün yok! Bu nedenle, şimdi her şeyi “sonraya” ertelemelisin.Bu sefer rahatlaman ve güncel olayları analiz etmen için acele etme! Her şeyi yapmak için kesinlikle zamanın olacak, ancak daha sonra.
2.Mandalayı Seçtin
Şu anda, sakinlik ve özgüven dolusun. Hayatında olan her şeyden ve çevrendeki insanlarla olan ilişkilerden tamamen memnunsun. Uzun zamandır bir fikrin veya arzun varsa, onu hayata geçirmenin zamanı geldi! Şu anda üretkenlik ve verimliliğin maksimumda olduğu bir durumdasın. Bunu akıllıca kullan!
3.Mandalayı Seçtin
Manevi yükselme, yüksek ruh ve pozitiflik - şimdi seni saran şey bu. Bu tutum, yaşamın her alanında yeni bir düzeye ulaşmak için mükemmel bir araçtır. Aşk ilişkilerini ve toplumdaki konumunu güçlendirebileceksin. Artık hayatını daha parlak hale getirebilirsin. Ayrıca işine yarayacak yeni tanıdıklar edinebilirsin.