Bir Daire Seç Ve Hayatında Neler Oluyor Öğren


Bu görsel test, yaşamınla ve çevrenle nasıl ilişki kurduğunu, kimi sevdiğini ve iç huzurunun ne olduğunu belirlemene yardımcı olacaktır.

Sadece hayal et, buradaki dairelerde ne buluyorsun – onlardan gelen her şey sana nasıl yansıyor?

Bir Daire Seç

Bir Daire Seç Ve Hayatında Neler Oluyor Öğren
1.Daireyi Seçtin
Bu daire, kapalı olmadığı için sürekli büyüme ve evrimin bir simgesidir. Sorunlarını kendi başına çözmeyi tercih eden kısıtlı, benmerkezci bir kişiliği karakterize eder. Yaşından daha yaşlı hissettiğin için yaşıtlarından çok olgun insanlarla iletişim kurma eğilimindesin. Tüm bunlara kafanla dalmadan dünyayı öğreniyor ve geliştiriyorsun
2.Daireyi Seçtin
Hepsinden tek olan bu daire hem iç hem de dış unsurlara sahiptir. Üçüncü şahıslar (yakın çevre, iş arkadaşları vb.) tarafından getirilen kısıtlamalardan kurtulmayı sembolize eder, bu da ayakları üzerinde sağlam duran ve dış dünya ile uyumlu bir şekilde etkileşime giren, çeşitli katı şemalara nasıl direneceğini bilen açık ve arkadaş canlısı bir kişi anlamına gelir.
3.Daireyi Seçtin
Bu dairenin ortasındaki ağaç aynı zamanda tohum bağlarını, birliği, ekleri de kişileştirir ve dairenin kapalı olmaması değişime ve dış dünyaya açık olduğunu söyler. Aynı zamanda sevdiklerin için güvenilir bir destek ve koruyucusun.
4.Daireyi Seçtin
Çemberin ortasındaki nilüfer çiçeği, aşırı koşullarda bile istikrarı, dönüşebilme yeteneğini ve hayata felsefi bir bakış açısını simgelemektedir. Herhangi bir değişiklik ve zorluk sadece senin yararınadır ve bireyselliğini şekillendirir.
5.Daireyi Seçtin
Bu kapalı olan tek dairedir. Onu seçtiysen, o zaman rasyonelsin, değişmez ilkelere sahip ve çok tutarlısın. Fikrini değiştirmeyi zor buluyorsun, hem başkalarını hem de kendini affetmek zor ama aynı zamanda uzun yıllar dostane ilişkiler sürdürebiliyorsun. Ayrıca, yeni yaşam deneyimlerine ihtiyacın var ve bu nedenle seyahat etmekten gerçekten keyif alıyorsun.
6.Daireyi Seçtin
Bu çember, yaratıcılığın, esnek zihnin, diplomatik yeteneğin, ikna etme ve yeni koşullara mükemmel uyum sağlama yeteneğinin varlığını simgeleyen birkaç kişiden oluşuyor gibi görünüyor. Aynı zamanda kuralları hiçe sayarak ve eski temellere meydan okuyarak her şeyi kendi yönteminle yapmayı tercih ediyorsun.

Share your Results:

Bir Daire Seç Ve Hayatında Neler Oluyor Öğren

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı