Hangi Korkunuz, Olmanız Gereken Kişi Olmanızı Engeller?

Bu test, kısmen eğlenceli, kendini keşfetme ve açıklık kazanmanın bir yoludur. Kendiniz hakkında ne kadar çok bilginiz olursa sizin için o kadar iyi olur.

Peki en büyük korkun nedir? Resme dikkatlice bakın ve önce ne gördüğünüzü cevaplayın.

Resimde İlk Olarak Ne Gördünüz?

Hangi Korkunuz, Olmanız Gereken Kişi Olmanızı Engeller?
Kuşları Gördünüz
Bir şeye sıkışıp kaldın ve sebebini sadece sen biliyorsun. En büyük korkun değişimdir ve hayallerini gerçekleştirmeni engeller. Her şeyin kontrolünü elinize alabileceğiniz ve dünya üzerinde bir şekilde olumlu bir etkiye sahip olduğunuzu hissedebileceğiniz bir kariyere devam etmek istiyorsunuz. Neyi değiştirmek istediğinizi belirleme ve her zaman istediğinizi yapmaya başlamanın zamanı geldi!Sorumluluk kaçınılmazdır, ancak mutluluğunuz tehlikede. Biran önce karar vermelisiniz!
Kökleri Gördünüz
Siz iktidar, başarı ve başkalarını etkileme yeteneği için, onları daha iyi hale getirmek için yaratılmış doğal bir lidersiniz. En büyük korkunuz, yaşamınızda olması gerektiğini düşündüğünüz değişiklikleri yapmak için gerekli olan büyük riskleri üstlenmektir.Problemleri iyi çözüyorsunuz ve nasıl başaracağınızı biliyorsunuz; Ne kadar büyük olursa olsun, bu riskleri alma zamanı geldi, çünkü siz büyüklük için doğdunuz ve şüphesiz, bu dünyada silinmez ve eşsiz bir izlenim bırakacaksınız!
Yüz Gördünüz
Yaratıcı bir düşünürsünüz ve fikir üretebiliyorsunuz. Ancak, değişim ve başarısızlık korkunuz var. Çok çalışıyorsunuz, ama işinizden kurtulmak ve gerçekten istediğiniz her şeyi yapabileceğiniz bir kariyer yapmak istiyorsunuz.Sadece başarısızlık korkunuz var ve bazen kaynak yetersizliğiniz var. Bir değişiklik yapmak için gereken her şeye sahipsiniz.
Ahşap Gördünüz
Kendinizi başkalarına karşı çok bağlı hissediyorsunuz, eski ya da yeni arkadaş olmaları önemli değil. Ancak en çok istediğiniz şey aşk, romantizm, sevdiklerinizle yakınlıktır. Ancak bağımsızlığınızdan vazgeçmeniz ve bilinmeyene tanışma korkusu çok güçlüdür.Büyük bir bilgeliğiniz ve güçlü bir sezgi hissiniz var. Genelde diğer kişinin doğru yönde hareket edip etmediğini biliyorsunuz.Delicesine sevebilir, ilişkilerde huzur, rahatlık ve bağımsızlık bulabilirsiniz, bu biraz zaman ve çaba gerektirecektir.