Seçtiğin Göl Hayatın Ve Kişiliğin Hakkında Bilgi Verecektir

En çekici bulduğun göl hangisi?

Tatile gittiğini ve bu göllerden birini seçmen gerektiğini hayal et. Hangisini seçersin? Seçimin hayatın ve kişiliğin hakkında bilgi verecektir.

Bir Göl Seç

Seçtiğin Göl Hayatın Ve Kişiliğin Hakkında Bilgi Verecektir
1.Gölü Seçtin
Sürekli yoğun uyarıcı, sınırdaki deneyimleri arayan ve enerjini her zaman maksimumda tutmayı seven bir insansın. Çok yakında ayrıldığın birden fazla aktiviteye katılmak istiyorsun. İlk aşamaların tadını çıkarırsın (bir proje veya iş olsun), ancak bir projenin nihai taahhüdünü ve doruk noktasını geciktiriyorsun. Harika yeteneklerle dolu bir insansın, ancak bazen disiplin ve azim eksikliğin için yeteneklerini kullanmazsın.
2.Gölü Seçtin
Kendini verimli, üretken, yüksek hedefleri olan, yaptıklarından dolayı sevilmek isteyen ve her şeyde en iyi olma ihtiyacı hisseden birisin. Tüm kalbini aktivitelerine verirsin (ki bu çok iyidir), ancak boş zaman ve dinlenme endişe yaratabilir ve işte en büyük zorluğun tam olarak burada yatıyor. Düşene kadar çalışma ihtiyacını gözlemle, çünkü boş zamanlarını (tatiller, hafta sonları) aktivite ile dolduran insanlardan biri olabilirsin. Ritimlerine saygı göster, dinlenmek için kaliteli zaman ayır ve kendini enerjiyle yeniden şarj et; işe yönelik eğiliminin ve yaptığın görevlerin kalitesinin nasıl geliştiğini göreceksin.
3.Gölü Seçtin
Kendini, tutkulu bir kişi olarak karakterize ediyorsun. Sen dikkatli ve özenli bir insansın. Genellikle diğer insanların olumlu yönlerinden haberdar olursun. Çatışmalardan kaçınırsın bu nedenle, nasıl adapte olacağını ve çok alıcı bir insan olduğunu biliyorsundur. İnsanlara güvenmiyorsun, çünkü bazen ihanet ettiklerini hissettin. Herkese karşı güvensizsin ama gerçek güvenin zaman içinde inşa edildiğini unutma.
4.Gölü Seçtin
Sorumlu ve analitik bir kişi olarak karakterize edilirsin. Her zaman geleceğini planlıyor ve uzun vadeli refahını garanti etmeye çalışıyorsun. Bu eğilim çok yüksek kaygı düzeyleri ile yaşamanı sağlar ve bu nedenle asıl zorluğun, hayatındaki güvenlik ile yaşamaktır. Gelecekteki sorunları çözmen gerektiğini hayal etmek için kendini adadın. Ayrıca zihinsel aktivitenin enerjiyi nasıl çıkardığını gözlemle ve şimdiki problemlerle yüzleşmek için seni daha az verimli hale getirdiğini gözlemle. Geleceğin günlük çalışmanın sonucundan başka bir şey olmadığını anla. Bu daha sessiz, memnun ve mutlu yaşamana yardımcı olacaktır.
5.Gölü Seçtin
Dünyanın ve insanların nasıl olması gerektiği konusunda çok yüksek ideallere sahip bir kişi olarak karakterize ediliyorsun. Yeteneklerini geliştirmeye çalıştın, çalışmalarının her birinde başarılısın ve çabayı seviyorsun. Dünyaya ve insanlara olan bağlılığın, her gün en iyisi için sana katkıda bulunmaktadır ve diğerlerine ilham veren örneğin budur. Dünyada bir şey yapmanın birçok yolu var; Başkalarının hayatlarını asla yargılamayız, çünkü herkes hayatını mümkün olan en iyi şekilde yaşar.
6.Gölü Seçtin
Kendini başkalarının onayını almak isteyen ve her maliyetten kaçınmak isteyen bir kişi olarak düşün. Naziksin ve dürüst olmak gerekirse, yardımına ihtiyacın olduğunu düşünenleri, kendi ihtiyaçlarının diğer insanlarla tatmin oldukları hissine ulaştığını düşünenleri dürüstçe desteklemekten zevk alırsın. Başlıca zorluğun, almayı öğrenmenin verdiği kadar önemli olduğunu ve hayatında yalnızca (suçluluk, ne de pişmanlık etmeden), hayatın ve insanların sana ne sunmaları gerektiğini düşündüğün ölçüde denge olacaktır. Dürüstçe kabul etmek istediğin bir teklife cevap vermemeye çalış. Yolunun ve kaderinin yüzlerce sevinç ve refah alternatifine nasıl açıldığını göreceksin.