Beğendiğin Evi Seç Ve Nasıl Bir Kişiye İhtiyacın Olduğunu Öğren


Ne tür bir kişi seni mutlu edebilir? Her insanın romantik bir ilişki ve seçtiği kişinin nasıl olması gerektiği konusunda kendi fikri vardır. Resimdeki evlerden birini seçerek nasıl birine ihtiyacının olduğunu öğrenebilirsin.

Bir Ev Seç

baykush.net

Beğendiğin Evi Seç Ve Nasıl Bir Kişiye İhtiyacın Olduğunu Öğren
1.Evi Seçtin
Seninle aynı dalga boyunda olacak birine ihtiyacın var. Senin için hayati olan konularda aynı görüşlere sahip olmalıdır. Maddi durumunun ne olduğu senin için önemli değil. İdeal partnerin sorumlu, kibar, çocukları ve hayvanları seven, kötü alışkanlıkları olmayan, güvenilir ve cömert olmalıdır. Onunla herhangi bir konuda konuşabilir veya sadece sessiz kalabilirsin. Kendini ve seni iyi anlıyor. Bir şey vaat ederse, kesinlikle sözünü tutacaktır.
2.Evi Seçtin
Bir ilişkide iyi ve rahat olmak istiyorsun. Onunla kendin olmak istiyorsun: ikiyüzlü olmamak, gerçek özünü bir maskenin altına saklamamak. Zorluğun güçlü biri olmandır. Ama yanındaki insanı senden daha güçlü ve başarılı görüyorsun. Sonuçta, diğerine saygı duyacaksın. Ancak böyle bir insanı bulmak kolay değildir, bunun için bazen zayıf olman gerekir. Senin için gerçekten neyin önemli olduğunu düşün: Güçlülerle eşleşebilir, yumuşak ve ev gibi olmana izin verebilir misin? Yoksa ideal hakkındaki görüşlerini yeniden gözden geçirmen mi gerekiyor?
3.Evi Seçtin
Yalnızca olgun ve güvenilir biri ilgini çekebilir. İçlerindeki ana şey karşılıklı çıkar. Flört ve tutku, senin için birliğin temeli olmamalıdır. Başarılı bir kişiye ihtiyacın var - ayakları üzerinde sıkıca duran bir kişi, çünkü sen kendinsin. Birbirinizi destekleyecek ve yeni başarılara ilham vereceksiniz. Bir ilişkide sürekli yeni bilgiler edinirsen, o zaman başarısızlığa mahkum kalmazsın.
4.Evi Seçtin
Finansal bağımsızlığın var, hayatın düzene girdi ve yalnız olmaktan rahatsın. Bazen gerçekten birine ihtiyacın olup olmadığını merak ediyorsun. Sonuçta yoğun bir iş programın var ve kimseye bağımlı değilsin. Ama gerçekte, sevgiye ihtiyacın olduğunu anlıyorsun. Nasıl hissettiğini, seni neyin korkuttuğunu ve neyi hayal ettiğini umursayan bir kişinin ortaya çıkması gerçeğinde. Bu gerçekten önemli. Hayatında böyle bir kişi belirirse, yeni renklerle parlayacak. İdealin, ilgili ve dinleyen bir ortaktır.

Beğendiğin Evi Seç Ve Nasıl Bir Kişiye İhtiyacın Olduğunu Öğren

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı