Bir Rüya Yakalayıcısı Seçin Ve Yakın Gelecekte Sizi Nelerin Beklediğini Öğrenin

Rüya Yakalayıcıları, uyuyan insanları kötü ruhlardan koruyan eski Kızılderili tılsımlarıdır. Bununla birlikte, ilham ve neşe çekmenin, olayların nedenlerini anlamanın mümkün olduğuna inanılmaktadır. Her şey sadece tüylere, çakıl taşlarına ve “yakalayıcının” rengine bağlıdır.

Bir Rüya Yakalıyıcı Seçin

Bir Rüya Yakalayıcısı Seçin Ve Yakın Gelecekte Sizi Nelerin Beklediğini Öğrenin
1.Rüya Yakalayıcısını Seçtiniz
Abartmayı sevenlerden birisiniz, bu nedenle küçük olaylar sizde bir duygu fırtınasına neden olur. Her şeyi kendinize saklamayın, sakinleşmeyi, nesnelere felsefi olarak bakmayı öğrenin. Bu paha biçilmez beceriyi kazanırsanız, yakın zamanda çok uzun zamandır beklediğiniz, çok parlak ve neşeli bir şey başınıza gelecek.
2.Rüya Yakalayıcısını Seçtiniz
Hazırlanın - ciddi değişiklikler geliyor! Bir anlamda, hayatınızdaki her şey sıfırdan başlayacaktır. Kendinizi toplayın, tüm enerjinizi ve gücünüzü kontrol edin. Çok fazla değişiklik yapma şansınız var. Bunun için yerine getirilmesi gereken tek şart eski kötü alışkanlıkları ve klişeleri terk etmektir!
3.Rüya Yakalayıcısını Seçtiniz
Aşk sizi bekliyor. Kalbiniz bir kereden fazla yandı, acı vericiydi, yalnız ve soğuktu, ama çok yakında bitecek. Beklentiniz, mutlu denebilir. Bu arada, bu yol boyunca çevrenizdekilere gülüş, sevgi ve özen gösterin. Geri verdiklerimiz kesinlikle bize geri dönecek.