Bu Test İle Ne Kadar Çekici Olduğunu Öğren

Herkes ilgi görmekten hoşlanır. Ancak ne kadar çekici olduğunu iki şekilde anlayabilirsin.
Bir çiçek seç ve ne kadar çekici olduğunu öğren.

Bir Çiçek Seç

Bu Test İle Ne Kadar Çekici Olduğunu Öğren
1.Lotus Seçtin
Zarafetin ve inceliğin vücut bulmuş halisin. Herhangi birinin hayranlıkla düşündüğü gizemli ve çekici bir insansın. Sen kimse gibi değilsin, orijinal ve taklit edilemezsin. Dikkatini çekmek zordur ve seni unutmak düşünülemez bile. Böyle bir kişinin toplumunda, herkes onun seviyesine karşılık gelmek ister: daha akıllı, daha ilginç, daha asil olmak. Diğerlerine daha iyi olmaları için ilham veriyorsun ve karşılığında takdir alıyorsun.
2.Papatya Seçtin
Sen gerçek ve sadık bir arkadaşsın. Samimiyet, yardımseverlik ve sadelik etrafındakileri manyetik olarak çeken niteliklerdir. Her zaman kendin olman gerektiğine ve kendin için öne çıkmaman gerektiğine ikna oldun. Doğallığın karşı cinse çok çekici geliyor ve seni ilk başta bir arkadaş olarak algılayanların çoğu, kısa sürede sana tamamen farklı gözlerle bakmaya başlıyor.
3.Gül Seçtin
Karşı cins üzerinde o kadar ezici bir izlenim bırakıyorsun ki, ilk görüşmeden itibaren seni düşünüyorlar. Sen bir mıknatıs ve bir rüyasın. Elbette diğerleri her zaman seni bir rakip olarak algılarlar ve sana ona göre davranırlar.
4.Karanfil Seçtin
Tüm maaşını kıyafetlere ve gezilere harcayan kişilerden değilsin. Hedeflerin ve önceliklerin var. Kimse seni zevksiz olmakla suçlayamaz, ancak görünüşünle asla etkilemeye çalışmazsın, haklı olarak içinin dış görünüşten daha önemli olduğuna inanırsın.
5. Menekşe Seçtin
Narin bir çiçek gibi çekingen ve mütevazısın. Bırak birine gülümsemeyi veya bir iltifata cevap vermeyi, sana ilgi gösterseler bile utanırsın. Karşı cins seni kesinlikle çekici bulacaktır, ancak utangaçlığın onlarla temas kurmanı engelliyor.

Share your Results: