Dudaklarınızın Şekli Kişiliğinizin Gizli Kalmış Yönlerini Açığa Çıkarıyor

dudak-1.png

Dudaklarda kadınların takıntı yaptığı neler var? Bir fotoğraf için poz verirken, dudaklar doğal olarak çıkar. Davranışa bağlı olarak dudakların nasıl dolgunlaştığını ya da çatladığını görürsünüz. Bir kadının dudaklarının şekline bakarak, mutsuz, üzgün, öfkeli, rahatsız olup olmadığını anlayabilirsiniz. Her akla gelebilecek zamanda, kadınlar onları parlak kıvamlı renklerle boyamaktan zevk alırlar. Dudaklar kadınlar için giyinmenin önemli bir parçasıdır. Dudaklarına bir renk dokunması, kendisini güvende hissetmesi için yeterlidir. Dudakların şeklinin kişiliğimizi etkileyip etkilemediğini görmek için rengin altındaki bir katmana bakalım.

Jilly Eddy, bir ‘dudakbilim’ uzmanıdır. 30 yılı aşkın süredir farklı dudak izleri okumuş ve kişinin karakterleri ve genel kişiliği ile nasıl ilişkili olduğunu incelemiştir. Dudak izi okumanın pratikte 3000 yıl önce eski Çin’e kadar gittiğini biliyor muydunuz.

Dudaklarımızın şekli, bizim kişiliğimiz hakkında ne söylüyor birlikte öğrenelim.

 1. Dudak Şeklinizi Seçin

Dudaklarınızın Şekli Kişiliğinizin Gizli Kalmış Yönlerini Açığa Çıkarıyor

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  İnce Dudaklar

  Toplumsallaşma lehine değilsiniz. Bu, dost veya sevecen olmadığınız anlamına gelmez. En yakın arkadaşlarınız sizi farklı biliyor. Ancak iddialı bir kadınsınız ve hedeflerinize ulaşmak için çok yönlü bir yapınız var. Bağımsızlık sizin için bir zihin halidir. Başkalarını kontrol etmekten hoşlanıyorsunuz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  Dolgun Dudaklar

  Anneniz ile ortak duyularınız var. Normal olarak dolgun dudaklı bayanlar nazik ve akıl almaz bir doğaya sahiptirler. Bu da dolayısıyla onları olağanüstü anneler yapar. Bu dudak yapısına sahip kadınlar, medyanın odak noktasındadırlar ve yaptıkları her şeyde müthiş görünüşe sahiptirler. Dolgun dudaklar, inanılmaz bir sevgili ve arkadaş edinmede çok başarılı olan, enerjik bayanlarda görülür.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  Kalp Şeklinde Dudaklar

  Kalp şeklinde dudaklara sahip kadınlar, duygusal insanlardır ve müthiş bir hissiyata sahiptirler. Bu kadınlar, resmi akşam yemeğinde ya da hareketli gecelerde ne giyeceğini çok iyi bilirler. Bu dudak şekline sahip olan kadınlar; heyecanlı, zeki, akıllı ve yenilikçi bir kişiliğe sahiptirler. Kalp dökümlü dudakları olan bayanların hisleri kuvvetlidir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  Goldilocks Dudakları

  Goldilocks dudakları ne dolgun, ne de incedir. Onların kalınlıkları doğru orantıya sahiptir. Dudak çatlaklarının tepeleri de çok net değildir. Bu tür dudakları olan kadınlar pratik, rasyonel ve son derece dengelidir. Eşlerini çok fazla sıkmazlar. Heyecanlı bir evlilik hayatları vardır. Ancak olayların gerçek anlamlarını görmekte zorlanırlar.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 5. Test sonucu

  Yuvarlak Dudaklar

  Yuvarlak dudakları olanlar, macera arayan bir kişiliğe sahiptir. Çevresindeki insanları etkileyen sevecen bir yapıları vardır. Risk almaktan çekinmezler. Ayrıca bağımsız ve cesur kararlar almaktan da korkmazlar. Bundan dolayı hayatta ya çok başarılı olurlar ya da olamazlar. Ama çevresindeki herkes bu kişilere hayran olurlar.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 6. Test sonucu

  Tombul Dudaklar

  Tombul dudaklara sahip kadınların hayatları zor geçer. Ancak söyledikleri her şey çevresindekiler tarafından hayati önem taşır. Arkadaş çevresini etkileme konusunda başarılıdırlar. Müthiş bir konuşmacı ve coşkulu bir arkadaştırlar. Uzun süreli ilişkiler kurabilirler.

  Sonuçlarınızı Paylaşın