Kedilerle Yapılan Görsel Bir Test, Bilinçaltının Hangi Sırları Sakladığını Söyleyecektir


Bilinçaltı zihnimiz her şeyi yapabilir! Sorularının yanıtlarını biliyor ve mevcut yaşam durumundan bir çıkış yolu bulamıyorken, bilinçaltın aktif olarak çalışıyor ve uzun süredir ne yapman gerektiğini ve ne tür bir sonucun olduğunun farkında. Bilinçaltı zihnimiz ilginç bir şeydir. Her adımımızı önceden biliyor. Ve özellikle zor durumlarda, çeşitli psikolojik testler kullanarak yardım için ona başvurabiliriz. Bu hızlı testi yapmanı ve bilinçaltından bir mesaj almanı öneririz.

Resme dikkatlice bir bak ve resimdeki kedilerden birini seç.

Bir Kedi Seç

Kedilerle Yapılan Görsel Bir Test, Bilinçaltının Hangi Sırları Sakladığını Söyleyecektir
1.Kediyi Seçtin
Hayatındaki tüm olaylar eylemlerinin sonucudur. Şu anda başına gelen her şeyin suçlusu sensin! Bu nedenle, tüm başarısızlıkların için başkalarını suçlamamalısın. Bazılarının daha başarılı olması, birinin iş yürütmede daha iyi olması, birinin büyük zirvelere ulaşması için başkalarına kızmayı ve çevrelerindeki insanları suçlamayı bırak. Kendini başkalarıyla karşılaştırmak kötü bir fikirdir. Senin de kolların, bacakların, belirli beceri ve yeteneklerin, hatta geliştirmesi kolay bir yeteneğin var. Eğer bir işte başarılı olmak istiyorsan, o zaman devam et! Başka kimse senin hayatına uymayacak.
2.Kediyi Seçtin
Seçimin geçmişin gitmesine izin vermediğini gösteriyor. Hala bu güne kadar sana huzur vermeyen tatsız bir olayın katılımcısı veya tanığı oldun. Bu konuda fazla sabitsin. Durumu salıverme zamanı, çünkü sana tam olarak yaşama fırsatı vermiyor. Sonuçta, ileride parlak bir gelecek var ve nasıl olacağı sadece sana bağlı. Yeniden başlatmaya ihtiyacın var mı? Kendine biraz zaman ayırmalısın. Tüm işleri, işi, günlük sıkıntıları bırak ve sadece dinlen. Böylece her şeyin o kadar da kötü olmadığını anlayabilir ve şimdiki zamanda yaşamaya başlayabilirsin. Bir kabuğun içinde saklanmayı ve hiçbir şeyin değiştirilemeyeceğini düşünmeyi bırak. Herşey senin elinde!
3.Kediyi Seçtin
Şu an hayatının en iyi dönemi değil. Bu konuda çok endişelisin. Ya işteki problemler huzur vermez, ya da kişisel cephede her şey karmaşıktır. Bir sorun diğerine yol açar ve sana bu gezegendeki en şanssız kişi senmişsin gibi gelir. Ancak durumu bu kadar kötüleştirme. Sonuçta hayat bir zebra gibidir, siyah şeridin arkasında mutlaka beyaz bir şerit çıkacaktır. Ve her zaman bir çözüm vardır! Şimdi ne yapacağını biraz düşün.

Kedilerle Yapılan Görsel Bir Test, Bilinçaltının Hangi Sırları Sakladığını Söyleyecektir

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı