KUTSAL BİR MESAJ ALMAK İÇİN KORUYUCU MELEĞİNİ SEÇ!

koruyucu-melek-1.jpg

Derin bir nefes alın ve kısa bir süre için kartlara bir göz atın. Bunlardan en çok hangisine çekildiniz? Koruyucu Meleğinizi seçin ve mesajınızı alın…

 1. Bir Melek Kartı Seçin

KUTSAL BİR MESAJ ALMAK İÇİN KORUYUCU MELEĞİNİ SEÇ!

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  1.Kartı Seçtiniz

  Başkalarından yardım istediğinizde kendinizi suçlu hissederseniz veya çekinirseniz, kadınsı enerjinizi engellersiniz. Alıcılığınız, beslenmeniz kadar doğal ve enerji veriyor olmalıdır. Alıcılık, meleklerin seslerini daha iyi duymanızı sağlar.

  Aldığınızda başkalarına vermek için daha fazla kaynağınız olur. Her gün aldığınız yüzlerce hediyeyi fark ederek, doğada güzelliği görüp görmediğinizi, dokunaklı bir insan anı yaşadığınızı ya da sevdiklerinizle sarıldığınızı fark ederek başlayın. Her bir hediye için “Teşekkürler” demeniz yeterlidir. İlahi akışı her zaman güçlü tutun.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  2.Kartı Seçtiniz

  Bu kartı aldınız çünkü Uyum melekleri dualarınızı duydular. Hayatınızda, günlük yaşamınızda karşılaştığınız stres ve talepler nedeniyle dengeyi hissedebileceğiniz zamanlar vardır, bu da tüm ilişkilerinizi tehdit edebilir.

  Bu, kendi içinde ve etrafınızdakilerle uyumsuzluk yaratabilir. Uyum Meleğiniz, arkadaşlarınız, sevdikleriniz ve iş arkadaşlarınızla yaşadığınız uyumsuzluğu çözmeye çalıştığını bilerek huzur içinde hissetmenizi istiyor. Uyumsuzluğun bu zamanında, Uyum Melekler'inin ruh dünyasından size olumlu bir sonuç hissettirmek ve göstermek için yardımcı olduğunu kabul edin.

  Uyum Melekleri de kendi içinizde hissettiğiniz herhangi bir uyumsuzluğu iyileştirir. Doğal dengenizin kendinize ait bir hata olmayan sorunlardan dolayı rahatsız edildiği zamanların olduğunu hatırlamak önemlidir. Zorluklar yaşamda önemli değişiklikler olduğunda meydana gelebilir ve bu durum sizi uyumsuzluk durumuna sokabilir çünkü sonucun ne olacağını bilmiyorsunuz. Sadece şu anda olumlu düşünceleri düşünün. Yaşamınızda yeniden keşfetmek istediğiniz pozitif dengenin ve uyumun çok uzak olmadığı konusunda kendinizi rahat hissetmeye çalışın. Uyum Meleklerinin gerisini halletmelerine izin verin.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  3.Kartı Seçtiniz

  Öfke, suçluluk ya da diğer duygusal yaralardan kurtulmak gibi, kendi içinizde istediğiniz her şeyi ve daha fazlasını çeken yeni bir güç seviyesi uyandırırsınız. Bu iyileşme süresi boyunca size yardımcı olmaları için meleklerin, yanı sıra destekleyici insanlar veya profesyoneller çağırın. Sevilebileceğinizi ve mutlu bir kalbi hak ettiğinizi bilin.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  4.Kartı Seçtiniz

  Bu seçim, geçmişinizdeki bir sözleşmeyi veya borcu başarılı bir şekilde temizlediğiniz bir karmik dersin veya döngünün sonunu gösterir. Bu, hayatınızda yakın zamanda kazandığınız zorlu bir duruma, çok fazla çaba veya acı içeren bir bireyle ilgili zorlayıcı bir duruma işaret edebilir. Hayatınız boyunca yüzleşmek için sürekli dersler olsa da, bu özel dersi tekrar yaşamak zorunda kalmayacaksınız.

  Hayatınızda hem yükseklere hem de düşük seviyelere adapte olmaya teşvik ediliyorsunuz. Çünkü hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek şekilde uyarlama yeteneğinizdedir. Her bir deneyim karşısında “Bu da geçecek” diyerek, merkezlenmiş, topraklanmış ve kararlı kalacaktır. Mevcut durumunuzu daha iyi bir hale getirmek için, yaşamınızın doğal ritmi ve döngülerine uyum sağlamanız sağlamanız istenir - bu da geçmişten gelen karmik bir borçtan arındırılmış döngülerdir.

  Öyleyse arkana yaslan çabalarını ve başarılarını kabul et. Zorluklarınızla yüzleşmeye, başkalarına sevgi ve saygıyla yaklaşmaya devam ederek, en çılgın hayallerinizin ötesinde ödüllendirileceksiniz.

  Olumlama: Geçmişten borçları temizliyorum ve mutlu, uyumlu bir hayat yaratıyorum.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 5. Test sonucu

  5.Kartı Seçtiniz

  Yaşamın hızlı temposu ve günlük taleplerinin ortasında, kendiniz için zaman ayırmak nadiren yapılacaklar listesine dahil edilir - ya da meşgul olduktan sonra ilk çıkarılması gereken şeydir. En son ne zaman kendinizi iyi hissettirecek şeyler yaptınız?

  Şimdi duyularınızın, yaşamın basit ve derin zevklerinden daha fazlasıyla iç içe geçmesine izin verme zamanıdır. Özel bir yemek hazırlayın her çeşidin ve dokusunun tadını çıkarın. Kendinizi doğal dünyanın seslerine bırakın. Çocukları veya hayvanları oyunda izleyin ve onlara katılın! Kendinizi şımartın veya sevdiklerinize sarılın.


  Sonuçlarınızı Paylaşın
 6. Test sonucu

  6.Kartı Seçtiniz

  İçinizdeki çocuğu uyandırın  hayattaki güzel ve basit şeyleri hatırlatın. Bu karta sizi yönlendirerek, melekler doğru yolda olduğunuzu onaylıyor. Hayalinize odaklanmanızı ve hayatınıza neşe getirecek şeyden daha fazlasını yaparak iç çocuğunuzu onurlandırmanızı istiyorlar. Bazı aksilikler yaşayabiliyor olsanız bile, kalbinizi takip etmeye devam etmeniz istenir. Umudundan vazgeçme, her şeyin yakında yerine gelecek. Meleklerinizden yolunuzu aydınlatmasını ve her şeyinizde size rehberlik etmesini isteyin. Bir gökkuşağı gördüğünüzde, şifa titreşimleri sizi hayallerinize götürmeye teşvik edecektir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 7. Test sonucu

  7.Kartı Seçtiniz

  Bazen bir yere gitmeye çalışan ya da dış baskılara ve beklentilere dayanan bir kişi olmak için çabalarız. Günlük yaşam rutinlerinde sıkışıp kalıyoruz, ne kadar tutkulu olduğumuzu unutuyoruz.

  Hayatta kalmanızı sağlayan şeylerden daha fazlasını yapmak için kendinize izin verme zamanı.

  Sevginin tüm yaraları iyileştirme ve tüm kapıları açma gücüne sahiptir. Zamanımızı gerçekten sevdiğimiz şeye odaklarsak, kendimizi yaşamın nabzına bağlı olan ve her şeyin akıp giden bir parçası olarak uyandırıyoruz. Kendimizle ilğilendiğimiz zaman gençleşiriz ve tüm diğer yaşam alanlarına yüksek bir enerjiye bağlanırız. Tutkumuza katılarak, gittiğimiz her yere tutku aktarılabilir ve oldukça bulaşıcı bir enerjiye dönüşebiliriz. Günlük hayatınızı tutkulu olduğunuz şeylerle yeniden tutuşturmanın yollarını bulun ve İç Işığınızın enerjisi sizi dünyadaki parlak ve cesur yeni bir ifade yolunda yönlendirmeye başlasın.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 8. Test sonucu

  8.Kartı Seçtiniz

  Hayatınızda derin bir dönüşüm yaşanıyor. Geçmişten gelen sorunları uzaklaştırmayı başardınız ve sonuç olarak, gerçek doğanız artık ortaya çıkmaya başlıyor. Bu kart, ruhsal yolculuğunuza devam etmeniz için burada.

  Tuttuğunuz sevgi sadece etrafınızdakilere değil, tüm dünyaya dokunma gücüne sahiptir. Kendi güzelliğinizin farkında olunca, sadece kendinizi güçlendirmekle kalmazsınız, aynı zamanda diğerlerine de güzelliği yansıtma da yardımcı olursunuz. Bu kart, Doğa'ya yaydığı şifa gücüne ve güzelliğine bağlı. Evrenin büyüsünü Doğadakinden daha fazla hissetmek hiçte kolay değil. Doğa, kalbe dokunan huzur ve sevgiden ibarettir. Kendi içimizde sahip olduğumuz sevgiyi yansıtıyor. Kendinizi düzenli olarak doğayla çevreleyin. Doğanın büyülü güçleri, içinizdeki büyüyü yansıtmanıza yardımcı olacak. Önümüzdeki haftalar ve aylar hayatınıza şifa getirecek.

  Ruhsal farkındalığınız derinleştikçe, farkındalığınız genişler ve derinleşir. Bu, sadece sizin tarafınızdan değil etrafınızdaki herkes tarafından hissedilecek olan, yaşamınız üzerinde sihirli bir etki yaratacaktır. Büyü ve güzelliğin bir dönüşüm zamanı, hayatınızda ortaya çıkmaktır. Kelebekler şu anda sizin için güçlü bir sembol; sizi bekleyen dönüşümün sembolü. Gelecek haftalarda, bir kelebeğin görüş alanına girdiği her seferinde kalbi alın, çünkü yaptığınız harika ilerlemeyi doğrular.  Sonuçlarınızı Paylaşın