Seçtiğin Göz, Durugörü Yeteneğine Sahip Olup Olmadığını Gösterecektir

Sezgilerin iyi gelişti mi? Bugün bunu kesinlikle bileceksin! Resimdeki gözlerden birini seç ve durugörü yeteneğine sahip olup olmadığını öğren.

Bir Göz Seç

Seçtiğin Göz, Durugörü Yeteneğine Sahip Olup Olmadığını Gösterecektir
1.Gözü Seçtin
Muhtemelen fırtınalı bir sevinç ya da umutsuzluk anında, bir an için geleceğin olaylarını gördüğünü fark etmişsindir. Bu görüntüler, işaretler, belki de nesnelerdeki renkli lekeler vb. Aracılığıyla gerçekleşir. Birkaç saniye boyunca sana bilgi verilir.Bunun için evrene minnettar ol. Sezgine değer ver ve ona güvenmeyi öğren. Eğer iç dengeni korumak istiyorsan, ona asla karşı çıkma. Bir kişiyle ya da başka biriyle uğraşırken her zaman açıklanamayan bir rahatsızlık hissedersen, kendini ondan uzaklaştır. Böylece sezgi seni tehlikeye karşı uyararak seninle iletişim kurar.
2.Gözü Seçtin
Sezgisel yetenekler senin için iyi gelişmiştir, ancak kendilerini sevgi dolu işlerde gösterirler. Bilinçaltında, bu eşin senin için uygun olup olmadığını her zaman anlarsın. Dahası, birlikte mutlu bir geleceğe sahip olma şansına sahip olup olmadıklarını anlamak için yabancı bir çift insanı gözlemlemek için birkaç dakikanı ayırman yeterlidir, değil mi?Gerçekten öngörü yeteneğin var. Ama o ezoterik olmaktan çok akılcı. İnsanları iyi tanıyorsun, onları bir kitap gibi okuman şaşırtıcı değil.
3.Gözü Seçtin
Bu gözü seçen insanlar kesinlikle durugörü armağanına sahiptirler, ancak bu sadece neşeli anlarda kendini gösterir. Muhtemelen kısa bir an için, büyük bir neşe anında, olayların yakında nasıl gelişeceğini hissettiğini fark ettin, değil mi?Sezgilerine teşekkür et, o senin için mükemmeldir. Ne yazık ki, üzüntü veya stres döneminde sana yardımcı olmuyor. Ancak, duygularını daha iyi kontrol etmeyi, ruh halini yönetmeyi öğrenirsen, sezgisel bir potansiyel geliştirme şansın olacaktır.
4.Gözü Seçtin
Bu göz, mükemmel entelektüel yetenekleri olan insanlar tarafından seçilir. Elbette bir sezgin var, ama zihnin kadar aktif olarak «işe yaramıyor". Her şeyden önce, her zaman sağduyuna güveniyorsun, ancak o zaman altıncı hissine güveniyorsun. Öngörü armağanın, insanların ve olayların nitel analizidir. Gerçeklere dayanarak olası geleceği düşünürsün.

Share your Results: