Seçtiğin Göz, Durugörü Yeteneğine Sahip Olup Olmadığını Gösterecektir


Sezgilerin iyi gelişti mi? Bugün bunu kesinlikle bileceksin! Resimdeki gözlerden birini seç ve durugörü yeteneğine sahip olup olmadığını öğren.

Bir Göz Seç

Seçtiğin Göz, Durugörü Yeteneğine Sahip Olup Olmadığını Gösterecektir
1.Gözü Seçtin
Muhtemelen fırtınalı bir sevinç ya da umutsuzluk anında, bir an için geleceğin olaylarını gördüğünü fark etmişsindir. Bu görüntüler, işaretler, belki de nesnelerdeki renkli lekeler vb. Aracılığıyla gerçekleşir. Birkaç saniye boyunca sana bilgi verilir. Bunun için evrene minnettar ol. Sezgine değer ver ve ona güvenmeyi öğren. Eğer iç dengeni korumak istiyorsan, ona asla karşı çıkma. Bir kişiyle ya da başka biriyle uğraşırken her zaman açıklanamayan bir rahatsızlık hissedersen, kendini ondan uzaklaştır. Böylece sezgi seni tehlikeye karşı uyararak seninle iletişim kurar.
2.Gözü Seçtin
Sezgisel yetenekler senin için iyi gelişmiştir, ancak kendilerini sevgi dolu işlerde gösterirler. Bilinçaltında, bu eşin senin için uygun olup olmadığını her zaman anlarsın. Dahası, birlikte mutlu bir geleceğe sahip olma şansına sahip olup olmadıklarını anlamak için yabancı bir çift insanı gözlemlemek için birkaç dakikanı ayırman yeterlidir, değil mi? Gerçekten öngörü yeteneğin var. Ama o ezoterik olmaktan çok akılcı. İnsanları iyi tanıyorsun, onları bir kitap gibi okuman şaşırtıcı değil.
3.Gözü Seçtin
Bu gözü seçen insanlar kesinlikle durugörü armağanına sahiptirler, ancak bu sadece neşeli anlarda kendini gösterir. Muhtemelen kısa bir an için, büyük bir neşe anında, olayların yakında nasıl gelişeceğini hissettiğini fark ettin, değil mi? Sezgilerine teşekkür et, o senin için mükemmeldir. Ne yazık ki, üzüntü veya stres döneminde sana yardımcı olmuyor. Ancak, duygularını daha iyi kontrol etmeyi, ruh halini yönetmeyi öğrenirsen, sezgisel bir potansiyel geliştirme şansın olacaktır.
4.Gözü Seçtin
Bu göz, mükemmel entelektüel yetenekleri olan insanlar tarafından seçilir. Elbette bir sezgin var, ama zihnin kadar aktif olarak «işe yaramıyor". Her şeyden önce, her zaman sağduyuna güveniyorsun, ancak o zaman altıncı hissine güveniyorsun. Öngörü armağanın, insanların ve olayların nitel analizidir. Gerçeklere dayanarak olası geleceği düşünürsün.

Share your Results:

Seçtiğin Göz, Durugörü Yeteneğine Sahip Olup Olmadığını Gösterecektir

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı