Değerli Arzun Gerçekleşecek Mi? Bir Gül Seç Ve Cevabı Bilinçaltından Al


İnsan bilinçaltının gücü sınırsızdır. Psikologlar, tüm sorularımızın cevaplarının onun içinde saklandığından eminler. Arzuların, ihtiyaçların, korkuların ve hatta tahminlerin hepsi bilinçaltında gizlidir. Psikolojik testlerin yardımıyla kendimizi daha iyi anlamak için oradan bazı şeyleri çıkarabiliriz. Resimdeki güllerden en beğendiğin birini seçerek arzularının gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini öğrenebilirsin.

Bir Gül Seç

Değerli Arzun Gerçekleşecek Mi? Bir Gül Seç Ve Cevabı Bilinçaltından Al
1.Gülü Seçtin
Bilinçaltında buna hazır olmadığın için, değerli bir arzunun yerine getirilmesi için büyük umutların yoktur. Hayal ettiğin şeyi çok idealleştiriyorsun. Eğer arzun bir insanla ilişkiliyse, o zaman sahip olmadığı karakter özelliklerini atfederek onu romantikleştireceğinden eminim. Şunu bir düşün. Rüyalar gerçekleşse bile, neşe duymayacağın ihtimali yüksektir, çünkü pembe gözlüklerin en iyi ihtimalle uçacak ve en kötü ihtimalle gözlüklerin içeriye doğru kırılacaktır.
2.Gülü Seçtin
Görselleştirdiğin rüya senin için çok şey ifade ediyor. Bilinçaltında, onu tüm kalbinle hedefliyorsun, ancak gerçekleşme şansı azdır. Çok şey bekliyorsun, çok şey istiyorsun. Sabırlı olman gerektiği konusunda uyarıldığın zaman, «Hiçbir şekilde» de. Güçlü bir dürtüyü caydırmak senin için zordur, çünkü bu kadar çekici olanı elde etme arzusu çok büyüktür. Bir yandan, bir rüyayı yaşamak çok iyidir, ama öte yandan, gerçekle olan bağlantını kaybedersin. Bu rüyayı tam olarak gerçekleştirmek için neden bu kadar hevesli olduğunu düşün. Belki daha değerli ve anlamlı bir şey var.
3.Gülü Seçtin
Sen doğaya göre bir savaşçısın, gerçek bir savaşçısın. İstediğin şeyi kesinlikle elde edebilirsin. Ancak, bunun için çok çaba sarf etmen gerekecek. Bilinçaltında, rüyaya giden yolun dikenli olduğunu anlıyorsun, ancak zorluklardan korkan ve yolun yarısında teslim olanlardan değilsin. Sonuna kadar savaşacaksın. Bu takdire şayan!
4.Gülü Seçtin
Arzun senin için çok şey ifade ediyor. Onun gerçekleşmesi için büyük umutların var ve kendine inanıyorsun. Bilinçaltında, istediklerine ulaşmak için çok çalışmak zorunda kalacağını anlıyorsun. Henüz çiçeklenmemiş olan kırmızı gül, savaşmak için bilinçaltı hazırlığını sembolize eder, ancak aynı zamanda iyi bir dayanıklılık ve zihni sembolize eder. Sabırlı ol ve gücünü topla, başarılı olacaksın.
5.Gülü Seçtin
Sen hayallerini gerçekleştirmek için çok heveslisin! Fakat bilinçaltında, değerli arzunu yerine getirmenin zamanının henüz gelmediğini anlıyorsun. Sabırlı olman gerekecek, aksi takdirde, istediğini elde etmenin sevincini yaşamayacaksın. Unutma, yatık bir kayanın altında su akmaz, ancak bu, TÜM potansiyelini bu arzuya harcaman gerektiği anlamına gelmez.

Share your Results:

Değerli Arzun Gerçekleşecek Mi? Bir Gül Seç Ve Cevabı Bilinçaltından Al

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı