Bir Tarot Kartı Seç Ve Kişisel Tahminini Al

Tarot kartları, ihtiyacın olan bilgiyi almak için şifreli bir özelliktir. Kartlar hem uzun vadede hem de çok yakın gelecekte tahminler verebilir.

Odaklan ve seni ilgilendiren şeyleri görselleştir: para, aile, kariyer, emlak satın alma gibi. Gerçekten cevabına ihtiyacın duyduğun soruyu sor ve resimdeki kartlardan birini seç.

Bir Kart Seç

Bir Tarot Kartı Seç Ve Kişisel Tahminini Al
1.Kartı Seçtin
Aşk meseleleri konusunda endişeleniyorsan, her şeyin mümkün olan en iyi şekilde sonuçlanacağından emin olabilirsin. Finansmanla meşgulsen, kart şüpheli işletmelerdeki büyük satın alımlara ve yatırımlara karşı seni uyarır. Paranı daha iyi zamanlara kadar sakla ve kimseye borç para verme, çünkü geri alman zorlaşabilir.Bu kart, artık herhangi bir alanda aktif eylemlerden kaçınmanın daha iyi olduğunu söylüyor. Beklemek daha iyi, doğru an çok yakında gelecek.
2.Kartı Seçtin
Seçtiğin kart, maksimum çaba sarf edersen planlarının kesinlikle gerçekleşeceği ve bunun için yeterli enerjinin olduğunu söylüyor. Şimdi, kararlı bir şekilde hareket etmemizi sağlayan tam da böyle bir dönem. Heveslisin, fikirlerin gerçek ve onları sonuna kadar takip etmeye hazırsın. Durma, sadece ileri git. Evrenin kendisi seni zorlar ve engellerle başa çıkmana yardımcı olur.
3.Kartı Seçtin
Seçimin bir yanılsamayı ve mistik olayları gösterir. Sorunun iki olası yanıtı var. Ya bir tesadüf sonucu istediğini elde edeceksin ya da hayalin o kadar yanıltıcı ki, bunun asla gerçekleşmeyeceğini kendin anlıyorsun.