Bir Tarot Kartı Seç Ve Kişisel Tahminini Al


Tarot kartları, ihtiyacın olan bilgiyi almak için şifreli bir özelliktir. Kartlar hem uzun vadede hem de çok yakın gelecekte tahminler verebilir.

Odaklan ve seni ilgilendiren şeyleri görselleştir: para, aile, kariyer, emlak satın alma gibi. Gerçekten cevabına ihtiyacın duyduğun soruyu sor ve resimdeki kartlardan birini seç.

Bir Kart Seç

Bir Tarot Kartı Seç Ve Kişisel Tahminini Al
1.Kartı Seçtin
Aşk meseleleri konusunda endişeleniyorsan, her şeyin mümkün olan en iyi şekilde sonuçlanacağından emin olabilirsin. Finansmanla meşgulsen, kart şüpheli işletmelerdeki büyük satın alımlara ve yatırımlara karşı seni uyarır. Paranı daha iyi zamanlara kadar sakla ve kimseye borç para verme, çünkü geri alman zorlaşabilir. Bu kart, artık herhangi bir alanda aktif eylemlerden kaçınmanın daha iyi olduğunu söylüyor. Beklemek daha iyi, doğru an çok yakında gelecek.
2.Kartı Seçtin
Seçtiğin kart, maksimum çaba sarf edersen planlarının kesinlikle gerçekleşeceği ve bunun için yeterli enerjinin olduğunu söylüyor. Şimdi, kararlı bir şekilde hareket etmemizi sağlayan tam da böyle bir dönem. Heveslisin, fikirlerin gerçek ve onları sonuna kadar takip etmeye hazırsın. Durma, sadece ileri git. Evrenin kendisi seni zorlar ve engellerle başa çıkmana yardımcı olur.
3.Kartı Seçtin
Seçimin bir yanılsamayı ve mistik olayları gösterir. Sorunun iki olası yanıtı var. Ya bir tesadüf sonucu istediğini elde edeceksin ya da hayalin o kadar yanıltıcı ki, bunun asla gerçekleşmeyeceğini kendin anlıyorsun.

Bir Tarot Kartı Seç Ve Kişisel Tahminini Al

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı