Bu Hafta Hangi Karmik Teması Yaşıyorsunuz?

Kendinizi merkezlemek için bir dakikanızı ayırın ve kendinize şu soruyu sorun. “Bu hafta hangi karmik temayı deneyimleyeceğim?” Sizi en çok çeken kartı seçin ve bu haftaki karmik temanızı öğrenin.

Bir Kart Seçin

Bu Hafta Hangi Karmik Teması Yaşıyorsunuz?
1.Kartı Seçtiniz
Bazı insanlar kaos olduğu ve yaşamı kontrolden çıktığı zaman panikliyor. Sonra değişimi kabul eden ve yaşamlarını yeniden düzenleyen daha yüksek bir gücün bariz etkisini kucaklayanlar da var.Bu değişiklikler şu anda gerçekleşmektedir, çünkü bunlar yolculuğunuzun bir parçasıdır ve sizi ruhunuzun kaderiyle aynı hizaya getirmek için ilahi bir şekilde yerleştirilir.Paniklemek yerine, her şeyin sizin kontrolünüz dışında olduğundan, tavrınızı değiştirin ve bu değişimleri memnuniyetle karşılayın, çünkü bu değişimler hediyelerdir ve sizin iyiliğiniz içindir.
2.Kartı Seçtiniz
Mutlu ve neşeli bir ev hayatı, beklentilerimize gerçekçi yaklaşmak suretiyle elde edilebilir.Başkalarını kontrol etmemeye çalışarak, onlar için doğal olmayabilecek şekilde davranmaları ve düşünmeleri için baskı yapıyoruz.Başkalarının beklentilerinizin neye benzeyebileceğinin ve kendinize dürüst olacağınızın iç envanterini çıkarmanın ve bu beklentilerin başkalarına sormayacak kadar fazla olup olmadığını kendinize sormanın zamanı geldi.
3.Kartı Seçtiniz
Hepimiz kendi yaşamlarımızda sihir yaratabiliyoruz ve bu dünyaya çabalarımızda başarılı olmak için gerekli olan beceri seti, bilgi ve doğal eğilimlerle geldik.Girdiğiniz yönü beğenmezseniz, değiştirin! Değiştirmek için yeteri kadar gücünüz var.