Zihninizin Gücünü Kullanarak Hayatınızı İyileştirin ve Dönüştürün


“Zihin gücü”, özellikle son on yılda sıkça duyabileceğiniz bir cümledir. Bu bilgi hiçbir şekilde insanlık için yeni değildir, ancak yıllarca toplum tarafından kesinlikle unutuldu. Hatta bazıları bu güçlü bilgeliğe layık görülenler tarafından gizlendiğini ve çok sevildiğini bile iddia edebilir.

Bununla birlikte, bilgelik eski olmasına rağmen, etkisi ve potansiyeli zamanın başlangıcından bu yana değişmeden kalmıştır ve modern yaşamımızda bu bilginin yeniden dirildiğini görüyoruz. Vücudumuzu iyileştirmek, yaşamımızı dönüştürmek, içimizdeki ve etrafımızdaki evrenle derinden bağlantı kurmak için hala zihnin gücünü uygulayabiliriz.

Zihin Gücü Nedir?

Zihin gücü, düşüncelerinizi (sonsuz enerji olan) yaşamınızdaki maddeyi (sonlu olanı) doğrudan etkilemek için kullanıyor. Ilchi Lee’nin kitabı The Power Brain’de, zihnin gücünden yararlanmaya ve “beyin işletim sisteminizi yükseltmeye” ve kelimenin tam anlamıyla hayatınızı tasarlamaya ve vücudunuzu iyileştirmeye yönlendiren adımları açık ve özlü bir şekilde anlatıyor.

Zihnin gücü ayrıca, sizin içinizde, en aydınlık benliğiniz için ihtiyacınız olan her şeyi içerdiğinizi de anlıyor. Bu güce erişmek, koşulsuz sevginin ve gücünüzü kabul etmekten ziyade sizi korku tarafında tutan sınırlayıcı inançların kaldırılmasını gerektirir.

Marianne Williamson, “En derin korkumuz yetersiz olmamız değil. En derin korkumuz, ölçünün ötesinde güçlü olmamız. Bu bizim aydınlığımızdır, bizi en çok korkutan karanlığımız değil. ”diyor. Bu düşüncenin yerleşmesine izin vermek için bir dakikanızı ayırdığımızda, evet, aslında kendimizi somut ve ulaşılmaz hissedebilen gücümüz olduğunun farkındayız. Fakat içinizde yaşayan antik bilgeliği uyguladığınızda, hepimizin kelimenin tam anlamıyla sınırsız bir potansiyele sahip olduğunun da farkındayız.

Zihin Gücüne Nasıl Dokunulur?

Bu güce erişme konusunda bilginiz yoksa veya uygulamalarınızı yenilemeniz gerekirse, bu basit ipucunu deneyin:

Görselleştirme Meditasyonu: Gücünüze erişmenin en güçlü yollarından biri görselleştirme meditasyonudur. İstediğiniz sonucu, hedefi veya yolu düşünün ve bunu her gün meditasyonda tekrarlayın, hatta hayal kuruyorsanız, bu zihin gücünü harekete geçirir. Yolunuzdaki insanları ve koşulları almanıza yardımcı olacak şekilde düzenlemeye başlar.

Nasıl Yapılır: Meditasyondayken, uykuya dalmadan önce yatakta yatmak ya da uyandığınızda sabahları ilk şey olmak üzere, belirli bir sonuç düşünün ve kendinizi gerçekten deneyimlemiş gibi yürütün. Oraya nasıl gideceğinizin ayrıntılarını atlamanıza izin verin ve sadece hayalinizdeki gerçek zamanlı olarak gerçekleşiyormuş gibi hissedeceğiniz duyguları düşünün. Mümkün olduğunca duyusal olun. Tamamladığınızda elde edeceğiniz başarıyı hissetmek için kalbinizi açın. Oraya nasıl gideceğiniz konusundaki korkuyu ve şüphenizi kaldırın. Sonucunuzu / hedefinizi / hayallerinizi garantili bir gerçeklik olarak kabul edin.

Yaşamak istediğiniz gerçeği enerjisel olarak yaratmanıza yardımcı olma potansiyeline sahipsiniz. Duygular, daha önce de bahsettiğimiz gibi enerjidir ve peşinde olduğunuz şeyi başarırsanız elde edeceğiniz duyguları deneyimlediğinizde, o zaman bu, kalbinizin ve ruhunuzun arzusunu beyninizin enerjik mekaniği ile hizalar. Ortak bir hedefe doğru bu enerji çarpışması, modern sihir ya da eski bilgeliktir, ancak ona bakmak istersiniz.

Hepimiz bunu yapabiliriz. Maddeyi manipüle etmek ve realitenizi tasarlamak için bir usta veya uygulamalı bir keşiş olmanıza gerek yok. Yapmanız gereken tek şey gücünüze inanmak, sınırlayıcı inançlarınızı salıvermek ve hayal ettiğiniz şeyi başaracağınıza inanmak, hiç şüphesiz ki inancınızla istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz.

Zihninizin Gücünü Kullanarak Hayatınızı İyileştirin ve Dönüştürün

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı