Parmaklarınızı Birleştirme Şekliniz Kişiliğiniz Hakkında Çok Şey Söyleyebilir

Vücut dili, jestler ve yüz ifadeleri bir kişi hakkında çok şey söyleyebilir. Bu küçük şeyler bize önemsiz görünebilir, ancak bir kişi hakkında çok şey anlatabilirler.

Parmağınızı birleştirme şeklinizin kişiliğiniz hakkında çok şey ortaya çıkarabileceğini biliyor muydunuz? Resme yakından bakın ve parmaklarınızı birleştirme şekline en çok benzeyen el kombinasyonunu seçin.

Parmaklarınızı Nasıl Birleştirirsiniz?

Parmaklarınızı Birleştirme Şekliniz Kişiliğiniz Hakkında Çok Şey Söyleyebilir
1. Sağ Elin Baş Parmağı Üstte
Parmaklarınızın bu düzeni, çok duygusal ve inanılmaz derecede hassas bir insan olduğunuzu gösteriyor. Empati yeteneğiniz fazlasıyla gelişmiş. Çok şey görebilir ve anlayabilirsiniz.Doğa size benzersiz bir sezgi ve sık kullandığınız güvenilir bir altıncı his bahşetmiştir. İnsanlar size güvendikleri ve sizden sempati bekledikleri için size kolayca açılabilirler.Başlarına kötü bir şey gelmeyeceğini biliyorlar. Onlara tavsiyelerde bulunabilirsiniz, ancak gerekli yerlerde sessiz kalabilirsiniz.Her zaman her şeyi dikkatlice düşünecek ve durumu dikkatlice analiz edecek bir kişisiniz. Kararlarınızı acele etmeden düşünerek alırsınız ve verdiğiniz kararlar genellikle tamamen doğru olur.
2. İki Başparmak Bağlı Ve Paralel
Her şeyde düzeni ve uyumu seven çok sakin ve dengeli birisiniz. Her ne pahasına olursa olsun kavgalardan ve sıkıntılardan kaçınmaya çalışıyorsunuz.Her şeyi bırakmayı ve vazgeçmeyi tercih ediyorsunuz, ama kesinlikle ihtiyacınız olmayan yerlere sığmayacaksınız. Rahatınız ve refahınız bazı durumlarda taviz vermeye değer.Yalnız kaldığınızda kendinizi iyi hissediyorsunuz. Küçük bir güvenilir arkadaş çevreniz var ve bu sizin için yeterli. Çok sayıda yabancının neden olduğu kaos hoşunuza gitmiyor.Doğa ile temastan hoşlanırsınız ve bazen biraz boş durmanız, uzanmanız, oturmanız, hiçbir şey yapmamanız ve hiçbir şey düşünmemeniz gerekir. Hayatınız sakin ve bu hoşunuza gidiyor. Pervasız başarı arayışı sizin tarzınız değil.
3. Sol Elin Baş Parmağı Üstte
Çok aktif ve spontan birisiniz. Can sıkıntısından hoşlanmıyorsunuz. Hayatınızda her zaman bir şeyler dönüyor olmalı. Sürekli yeni görevlere ve hedeflere ihtiyacınız var. Çabucak sıkılırsınız ve yeni bir şeyler denemek istersiniz.Dakikada bir milyon fikriniz var. Büyük bir grup insanda, suda bir balık gibi hissedersiniz. İş yerinizde her zaman öne çıkarsınız ve bunun fark edilmemesi imkansızdır. Dikkatinizi seviyorsunuz ve yüzleşmekten kaçınmıyorsunuz. Bir şeyi beğenmediğiniz zaman, onu doğrudan söylüyorsunuz.Çok iyimser ve kaygısızsınız. Başkalarının fikirlerini veya kararlarınızın sonuçlarını çok fazla önemsemezsiniz.