Gitmek İstediğin Yol Seni Nelerin Beklediğini Ortaya Çıkaracak

Gitmek istediğin yolu seç ve bulacağın şeye şaşır!

Bir insan hayatta kendisi için hem sembolik hem de kelimenin tam anlamıyla bir yol seçer. Ve çoğu zaman, ister bir yürüyüş, ister bir gezi ya da keyifli bir yolculuk olsun, daha arzu edilen bir seçeneği seçme fırsatına sahibiz. Geleceğimiz genellikle bu seçime bağlıdır.

Seyahat etmek istediğin veya seni en çok çeken yolu seç ve seni neyin beklediğini keşfet.

Bir Yol Seç

Gitmek İstediğin Yol Seni Nelerin Beklediğini Ortaya Çıkaracak
1.Yolu Seçtin
Hayatı basit ve kolay bir şekilde seviyorsun. Bu gerçeğin tasarımı, kurallar senin için iyi bilinir, böylece kendini rahat hissedersin. Buna ek olarak birçok başarılı kişi bu yolda yürüdü, böylece takip etmen gereken doğru rota olduğunu anladın. 'Yaşam' hareketinin kurallarını öğrendikten sonra, yoluna çıkan engellerden ustaca kaçınarak, yönüne bağlı olarak değiştireceksin.
2.Yolu Seçtin
Öncüler cesur ve korkusuzdur. Sen onlarınsın. Sen yeni bir yol açabilen ve insanların lideri olabilen birisin. Memnuniyetle sorumluluğu kendi eline alacaksın ve mazeret üretmekten hoşlanmazsın.Senin için asıl olan emin adımlarla gideceğin hedeftir. Zorluklar sadece daha çok denemeni sağlar. Ve hiç kimse seni takip etmeye cesaret edemese bile, bu tutkunu ve yeni yerler fethetme arzunu azaltmaz!Hayatın bir maceradır. Kendi yolunu buluyorsun ve engelleri kendin aşıyorsun. Yeteneklerine güveniyorsun ve herhangi bir durumdan nasıl bir çıkış yolu bulacağını biliyorsun.
3.Yolu Seçtin
Bir kere, o yol seni genellikle belirlenen noktaya götürecektir. Ancak aynı zamanda böyle bir yolda yürümek oldukça rahatsız edici çünkü raylar arasındaki mesafeyi ayarlamak zor. Küçük veya büyük adımlar atmalısın. Normal bir adım atamazsın.Bu şekilde yürürken çabuk yoruluyorsun, yaşam boyutundan uzaklaşıyorsun. Genellikle yürümeye başladığında düşersin. Başarı ve başarısızlık arasında değişirsin ve mizaçlı bir insansın. Ancak unutma, her an hayatını büyük ölçüde değiştirebilecek bir tren gelebilir. Onun için hazır mısın?
4.Yolu Seçtin
Fazla risk almadan gidebileceğin sağlam bir asfalt yol. Kesin bir işaret yok - her yere gidebilirsin. Ama yine de hayatın bir tarafına birdenbire bırakmamak için uyman gereken bazı kurallar var.Bir bireyci gibi görünüyorsun. Daha nesnel davranırsan, bireyselliği 'grubun elverişli koşulları'na kolayca tercih ettiğini göreceksin. Hayatta rahatlık ve rahatlamanın tadını çıkarırsın.
5.Yolu Seçtin
Kararlarında farklı olma arzusu hakimdir. Ayrıca hayatındaki rahatlığı bırakabilirsin.Normal yollardan gitmekten sıkıldın. Sadece keşfedilmemiş ufuklar sana ilham kaynağı olabilir. Ve bu yolun nereye varacağını kimse bilmese bile, onu alacaksın.Kalabalığı uygun bir yolda yavaş yavaş yürümektense, bilinmeyen bir yolda doğanın sesleri arasında yürümekten daha mutlusun.
6.Yolu Seçtin
Ne en yakın yol, ne en uygun ne de en kolay yol. Ama açık alanda uzun bir yol kat etmekten mutlusun. Pek çok insan bu yolu seçmez, bu nedenle yavaş yavaş düşünmek ve hareket etmek için bir fırsat vardır. Yalnızlığı takdir ediyorsun, geçici yalnızlık bile seni iyileştiriyor.Bu yol nereye çıkıyor? Bunu sadece sen biliyorsun. Medeniyet ve dinamizm istiyorsan, hayatın hızlı yolunun parlak ışıklarına git. Karar her zaman senin!
7.Yolu Seçtin
Bu yolda yürümek, bacaklarını kolayca yorabilir. Geçici bir durum ise özel bir sorun olmayacaktır. Bu yolu diğer yollarla karşılaştırma, hayatta gerçekten sana uygun olanı bulma şansın var.Ancak bu pürüzlü yüzeyde uzun bir yürüyüş senin için yorucu ve acı verici olabilir ve sık sık kötü bir ruh haline ve yaşamda hoşnutsuzluğa yol açabilir. Kalbindeki sonsuz melankoli buna değer mi?
8.Yolu Seçtin
Önemli kararları vermek yerine, sana özel seçeneği tercih ediyorsun. Park rotasının belirli bir şekilde başka biri tarafından yerleştirilmesinden oldukça memnunsun. Bu yolun yaratıcısının sadece kendi zevklerini dikkate aldığını değil, seninle de ilgilendiğini fark ediyorsun. Aynı zamanda, hiçbir şeyi riske atmadan estetik zevk almayı seviyorsun.Genellikle sorumluluk almaktan korkarsın. Belki hep böyleydi ya da şu anki halin bu... Kişisel problemlerini hep daha güçlü omuzlarla değiştiriyorsun, hayatı çok fazla endişelenmeden ve her anın tadını çıkarmak istemeden yaşıyorsun. Ve o anda kendinden ve seçiminden memnunsun.

Share your Results: