Bir Mandala Seç Ve Senin Hakkında Neler Ortaya Çıkardığını Öğren

Mandala, birleştirici bir merkez etrafında organize edilmiş bütünleşik bir yapıdır. Genellikle basit daireler olarak anlaşılan mandala, basit bir şekilden çok daha fazlasıdır. Bütünü temsil eder ve yaşamın kendisinin örgütsel yapısının bir planı, bize sonsuzlukla olan ilişkimizi hatırlatan kozmik bir diyagram, hem bedenlerimizin hem de zihnimizin içine uzanan dünya olarak görülebilir.

Resimdeki altı mandaladan birini seç ve senin hakkında neler ortaya çıkarabileceğini öğren.

Bir Mandala Seç

Bir Mandala Seç Ve Senin Hakkında Neler Ortaya Çıkardığını Öğren
1.Mandalayı Seçtin
İlk mandala, tüm renkli spektrumu temsil eder. Muhtemelen ilk mandalayı seçeceksin çünkü sen “her şeyi bilen” bir insansın.Nasıl rahatlayacağını, boş zamanını nasıl değerlendireceğini, yoga yapacağını ve egzersiz yapacağını bilmek önemlidir. Bu boşa harcanan enerjinin tamamını bir yere götürmek, seçici ve daha iyi düşünmenin tek yolu olabilir.
2.Mandalayı Seçtin
İkinci mandala yolculuğu temsil eder. Kesinlikle renkli, ama senin rengin kapalı.Bekleme, başlamaktan çekinme. Asla geç Değil. Gerçek seyahat bilgisini nasıl 'tüketeceğini' gerçekten biliyorsun. Kaç yaşında olursan ol, istediğini ve hissettiğini yapmak için asla geç değildir.
3.Mandalayı Seçtin
Üçüncü mandala, deneyimi temsil eden renklerden oluşur. Sana her geçen gün daha fazlasını istediğini hatırlatır.Muhtemelen bu mandalayı seçmişsindir, çünkü senin gibi biri, yaşadığı deneyimlerin zaten yeterli olduğunu asla hissetmez. Dolu dolu yaşamak ve birçok farklı şeyi deneyimlemek istiyorsun. Ve çoğu zaman başını belaya sokar ama sonunda 'her şeye değdi' dersin.
4.Mandalayı Seçtin
Altın renginin neyi temsil ettiğini hepimiz biliyoruz: Para.Muhtemelen bu mandalayı seçeceksin çünkü gerçekten istediğin şeyi erteleyemezsin: sahip olunan şeyler veya ruhsal deneyimler. Bazen kendine sorarsın: Neden bu kadar çok çalışıyorum? Peki para kazanabilir miyim?Geçimini sağlamak için değerli zamanını ve ihtiyacından kat kat fazlasını harcamak zorunda kalman seni rahatsız ediyor.İşkolik olmaya yatkınsın. Bunun farkında olmalısın. Tüm hayatını para kazanarak geçirebilirsin ve sonra ne olacak?! Gerçekten bir hayat kaybı olacak. Uyum içinde yaşamak ve yaşam yıllarından daha fazlasını elde etmek için manevi dünya ile maddi dünya arasında bir denge bulmalısın.
5.Mandalayı Seçtin
Kırmızı, ateşin ve kanın rengidir, bu nedenle enerji, savaş, tehlike, güç, kararlılık ve ayrıca tutku, arzu ve sevgi ile ilişkilidir.Kırmızı duygusal olarak yoğun bir renktir. İnsan metabolizmasını arttırır, solunum hızını arttırır ve kan basıncını arttırır. Görünürlük çok yüksektir, bu nedenle dur işaretleri, trafik ışıkları ve itfaiye ekipleri genellikle kırmızıya boyanır.Sanırım beşinci mandalayı neden seçtiğini zaten biliyorsun. Piramidin tepesine tırmanmaya eğilimlisin, tehlike ve güç için can atıyorsun. Ancak bu her zaman yıkıcı olmak zorunda değildir.Merdivenleri tırmanmaya ve ihtiyacı olan insanlara yardım edebilecek kadar önemli olmaya çalışıyorsun. Merdivenleri çıkmak için zaten cesaretin ve kararlılığın var ama ayaklarını yere basmayı unutma.
6.Mandalayı Seçtin
Bu mandala sakinliği ve doğayı temsil eder. Mor renk, mavinin sakin kararlılığını ve kırmızının şiddetli enerjisini birleştirir. Mor renk genellikle kraliyet, asalet, lüks, güç ve hırs ile ilişkilendirilir. Mor renk aynı zamanda yaratıcılığı, bilgeliği, saygınlığı, büyüklüğü, bağlılığı, barışı, gizemi, bağımsızlığı ve büyüyü temsil eder.Ayrıca üçüncü göz veya epifiz bezi ile de ilişkilidir. Daha büyük bir şey bulmaya çalışıyorsun ve onu kovalıyorsun. Her şeyin yaratıcısını keşfetmek istiyorsun ve doğada aradığın şey tam da bu ve doğru yerdesin. Sen dünyanın bir romantiğisin ve derin bir düşünürsün - gerçekliğin ölçülerinin ötesinde.

Share your Results: