Bir Kart Seç Ve Günün Olumlu Mesajını Al


‘Sabah olumlu bir düşünce tüm gününü değiştirebilir’

Gerçekliğinden hoşlanmıyorsan, düşüncelerini değiştirmelisin. Ve bunun için önce iç diyaloğunu değiştirmelisin. Düşüncelerimizi olumluya yönlendirirsek frekansımızı değiştiririz, daha fazla olumlu titreşimler yayarız ve bu nedenle benzer düşünceleri çekeriz.

Resimdeki üç karttan birini seç ve ardından bugün için olumlu mesajını bul.

Bir Kart Seç

Bir Kart Seç Ve Günün Olumlu Mesajını Al
1.Kartı Seçtin
'Bilinçli nefes, bedenini ve zihnini birbirine bağlar ve dengeler' Günde yaklaşık 22.000 kez nefes alıp veririz ve bilinçli nefes almanın vücudumuzda sakinleştiricilere benzer şekilde etki ettiği, rahatlama ve huzur hissi verdiği belirtilmiştir. Nefes almak, gökyüzüne bakmak, ciğerlerinin dolduğunu hissetmek ve vücudunun ne kadar harika olabileceğine şaşırmak için yürüyüşlerden yararlan.
2.Kartı Seçtin
'Mutlu olmak için sahip olmadığın hiçbir şeye ihtiyacın yok... Mutluluk kalbinde doğar.' Mutlu olmak, her gün verilmesi gereken bir karardır ve kişinin içinde bulunduğu yaşam koşullarına değil, hayata nasıl baktığımıza ve sorunlarla nasıl yüzleştiğimize bağlıdır. Mutluluğundan sorumlu tek kişi sensin. Dünyadaki tüm sorunların sahibi sen değilsin, bu yüzden problemlerini değil, nimetlerini say. Minnettar ol. Bardağın yarısının dolu veya boş olmasının bir önemi yok; Önemli olan tek şey bardağın sende olması ve yeniden doldurmaktan sorumlu olmandır.
3.Kartı Seçtin
Korkusuzca hayal kur. Sınırsız yaşa! Rüyalar olmasaydı, sabah kalkıp yeni bir güne başlamak gibi bir duygumuz olmazdı. Hayatına anlam katan hayallerin olsun. Başkalarının hayallerini takip etmeye çalışma, hedeflerine sadık kal ve kalbinin özlemini duyduğu her şeyi elde et. Hayallerine giden yolda kendi yolunu inşa etmek ve yürümek, kendini muazzam hissetmeni sağlayacaktır.

Share your Results:

Bir Kart Seç Ve Günün Olumlu Mesajını Al

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı