Bir Kart Seç Ve Günün Olumlu Mesajını Al

‘Sabah olumlu bir düşünce tüm gününü değiştirebilir’

Gerçekliğinden hoşlanmıyorsan, düşüncelerini değiştirmelisin. Ve bunun için önce iç diyaloğunu değiştirmelisin. Düşüncelerimizi olumluya yönlendirirsek frekansımızı değiştiririz, daha fazla olumlu titreşimler yayarız ve bu nedenle benzer düşünceleri çekeriz.

Resimdeki üç karttan birini seç ve ardından bugün için olumlu mesajını bul.

Bir Kart Seç

Bir Kart Seç Ve Günün Olumlu Mesajını Al
1.Kartı Seçtin
'Bilinçli nefes, bedenini ve zihnini birbirine bağlar ve dengeler' Günde yaklaşık 22.000 kez nefes alıp veririz ve bilinçli nefes almanın vücudumuzda sakinleştiricilere benzer şekilde etki ettiği, rahatlama ve huzur hissi verdiği belirtilmiştir. Nefes almak, gökyüzüne bakmak, ciğerlerinin dolduğunu hissetmek ve vücudunun ne kadar harika olabileceğine şaşırmak için yürüyüşlerden yararlan.
2.Kartı Seçtin
'Mutlu olmak için sahip olmadığın hiçbir şeye ihtiyacın yok... Mutluluk kalbinde doğar.' Mutlu olmak, her gün verilmesi gereken bir karardır ve kişinin içinde bulunduğu yaşam koşullarına değil, hayata nasıl baktığımıza ve sorunlarla nasıl yüzleştiğimize bağlıdır. Mutluluğundan sorumlu tek kişi sensin. Dünyadaki tüm sorunların sahibi sen değilsin, bu yüzden problemlerini değil, nimetlerini say. Minnettar ol. Bardağın yarısının dolu veya boş olmasının bir önemi yok; Önemli olan tek şey bardağın sende olması ve yeniden doldurmaktan sorumlu olmandır.
3.Kartı Seçtin
Korkusuzca hayal kur. Sınırsız yaşa! Rüyalar olmasaydı, sabah kalkıp yeni bir güne başlamak gibi bir duygumuz olmazdı. Hayatına anlam katan hayallerin olsun. Başkalarının hayallerini takip etmeye çalışma, hedeflerine sadık kal ve kalbinin özlemini duyduğu her şeyi elde et. Hayallerine giden yolda kendi yolunu inşa etmek ve yürümek, kendini muazzam hissetmeni sağlayacaktır.

Share your Results: