Bir Çiçek Seç Ve Aşk Dilinin Ne Olduğunu Öğren


Hepimiz aynı sevgi dilini kullanmıyoruz. En sevdiğin çiçeği seçerek hangi sevgi dilini kullandığını öğrenebilirsin. Herkesin aynı şeyi sevdiği inancında sık sık yanılıyoruz. Aslında, sevmenin ve her şeyden önce bu sevgiyi göstermenin sonsuz farklı yolları vardır!

Bir Çiçek Seç

Bir Çiçek Seç Ve Aşk Dilinin Ne Olduğunu Öğren
1.Çiçeği Seçtin
İlk seçeneği seçtiysen, bunun nedeni aşk dilinin kelimeler olmasıdır. İnsanlara onları ne kadar sevdiğini söylemen çok önemlidir, böylece senin için ne kadar önemli olduklarını her zaman hissederler. Her sabah sevdiklerine kısa mesaj gönderen ve ona iyi günler dileyen insanlardan biri olabilirsin. Bu arada, oldukça romantik birisin ve uzun bir aşk mektubu ya da şiir kalbini kazanabilir.
2.Çiçeği Seçtin
Senin için aşk ve tutku eş anlamlıdır. Seni seveni seviyorsun ve bunun için fiziksel temas, sevgini göstermenin en iyi yoludur. Mükemmel sevgi dilin olan odur. Sevdiğini güzel bir öpücükle uyandırmayı seviyorsun. Sarılmayı seviyorsun, dokunma yoksa aşk senin için imkansızdır.
3.Çiçeği Seçtin
Üçüncü seçeneği seçtiysen, bunun nedeni sevgi dilinin zaman olmasıdır. Senin için seven kişi seninle vakit geçiren kişidir. Senin için uzun mesafeli bir ilişki gerçek bir işkence olurdu: kabul edebilirsin ama büyük bir acıyla. Senin için sevdiklerinle takılmaktan, birlikte bir şeyler yapmaktan daha iyi bir şey yoktur: TV şovları izlemek veya yürüyüşe çıkmak gibi. Aşık olduğunda, o kişiyle 24 saat geçirebilirsin.
4.Çiçeği Seçtin
Sevmek, kendini başka birine adamaktır. Sevgi dilin kur yapmaktır: Aşık olduğunda, mümkün olan her şekilde dikkat işaretleri göstermeye çalışırsın. Aşık olduğunda, kendini % 100 adarsın. Bu harika bir şey çünkü ilişkini bir uyum ve mutluluk alanına dönüştürme fırsatın var!

Share your Results:

Bir Çiçek Seç Ve Aşk Dilinin Ne Olduğunu Öğren

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı