Bir Su Görüntüsü Seç Ve Doğuştan Gelen Hediyeni Keşfet


Bu resimlere bir göz at ve seni en çok çeken bir görüntüyü seç.

Bir Görüntü Seç

Bir Su Görüntüsü Seç Ve Doğuştan Gelen Hediyeni Keşfet
1.Görüntüyü Seçtin
Enerji ve titreşimlerle bağlantılı her şeye sahipsin, diğer insanların enerjilerine karşı çok duyarlısın. Bir kişinin fiziksel ve ahlaki açıdan uyumlu hissetmek için ne yapması gerektiğini biliyorsun. İnsanlara doğru şekilde meditasyon yapmayı ve başarılı bir şekilde yaşamayı öğretebilirsin. Sana birçok bilgi açık. Hediyen manevi bir rehberlikdir.
2.Görüntüyü Seçtin
Kendisi henüz endişe verici semptomlar hissetmese bile, genellikle bir kişinin sağlıklı veya hasta olduğunu hissedersin. Hastalığın tam olarak nasıl ortaya çıktığını ve bu problemle başa çıkmak için ne yapman gerektiğini sezgisel olarak biliyorsun. Bazen bir kişiyi ilk kez görsen bile, nasıl yemek yiyeceğini ve bir kişi için hangi organın korunması gerektiğini tam olarak bilirsin. Hediyen şifacılıktır.
3.Görüntüyü Seçtin
Doğaya çok yakınsın. Birçok insandan daha yakın. Boş zamanını gürültülü bir yerde değil, doğanın yeşil huzuruyla çevrili olarak geçirmeyi tercih edersin. Doğa, her yorulduğunda ve pes etmeye hazır olduğunda başvurduğun dostun ve kurtarıcındır. Enerjini ve gücünü doğa ile iletişimden alıyorsun. Hediyen doğa empatlığıdır.
4.Görüntüyü Seçtin
Hayvanlarla anlaşılmaz bir bağlantı hissediyorsun. Bazen onların nasıl hissettiğini bilirsin. İnsanlar onlara kötü davrandığında canın yanar. Herhangi birine yardım edebilir, sakinleştirebilir, kurtarabilir ve iyileştirebilirsin. Hediyen, hayvan empatlığıdır.
5.Görüntüyü Seçtin
Çevrende olup biten her şeyin şiddetle farkındasın. İnsanlar hiçbir şey söylemese bile, onların zihinlerinde neler olduğunu anlayabilirsin. Üstelik odanın enerjisini hissedebiliyorsun, hemen hemen her zaman bu yerde ne olacağını biliyorsun. Desteğine ihtiyaç duyanlardan çekinerek seni destekleyebilecek insanlarla sezgisel olarak iletişim kurarsın. Hediyen duru sezi yeteneğidir.

Share your Results:

Bir Su Görüntüsü Seç Ve Doğuştan Gelen Hediyeni Keşfet

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı