Bir Pencere Seçin Ve En Büyük Korkunuzun Ne Olduğunu Ve Bunun Üstesinden Nasıl Gelineceğini Öğrenin

Hepimizin korkuları var ve bunlar sadece sıradan şeylerle bağlantılı değil. En büyük korkularımız içimizde ve bilinçaltımızda.

En güçlü insanlar bile, içlerinde belli bir güvensizlik hissederler ve her birimiz bununla başa çıkmayı öğrenmeliyiz.

Sonuçta korku tehdidi altında yaşamak projelerimizi engelleyebilir, planlarımızı erteleyebilir ve hayatımızı engelleyebilir.

Bu yüzden, bugün size yalnızca en derin korkunuzu ortaya çıkarmakla kalmayıp aynı zamanda bunun üstesinden nasıl gelineceği konusunda tavsiyelerde bulunan ilginç bir test sunuyoruz.

Resimde ki pencerelerden birini seçin ve en büyük korkunuzun ne olduğunu öğrenin.

Bir Pencere Seçin

Bir Pencere Seçin Ve En Büyük Korkunuzun Ne Olduğunu Ve Bunun Üstesinden Nasıl Gelineceğini Öğrenin
1.Pencereyi Seçtiniz
İnsanlara güvenmekten korkuyorsunuz.Hayal kırıklığına uğramaktan daha acı verici bir şey yoktur. İyi ve güvenilir bir insansınız, ancak güveniniz muhtemelen aşınmış durumda, bu yüzden artık insanlara güvenmekte zorlanıyorsunuz.Sorunun siz olduğunu düşünmeyin. Bu korkuyu sona erdirmek için çözüm basit: diğer insanlar hakkında yanılsamalar beslemeyi bırakın.
2.Pencereyi Seçtiniz
Yalnız kalmaktan korkuyorsunuz.Ne yazık ki artık hayatınızın bir parçası olmayan insanlara bağlanma alışkanlığınız var. Bu nedenle, gelecekte yanınızda kimse yokken yalnız kalmaktan korkuyorsunuz.Ama sevdiğiniz herkese iyi davranan iyi bir insansanız, korkacak hiçbir şeyiniz yok. İyi kalpli insanlar asla yalnız değildir, bunu garanti ediyoruz!Hayatınızdan ayrılan tüm insanlar rollerini yerine getirdiler, bu yüzden onları kalbinizin ve hafızanızın bir köşesinde tutun ama unutmayın ki sizinle kalması gerekenler var ve onlar her zaman yanınızda olacak.
3.Pencereyi Seçtiniz
Başkalarının fikirlerinden korkuyorsunuz.Büyük nezaketiniz yolunuza çıkabilir. Sırf onlara hayır derseniz onların sizin hakkınızda ne düşüneceğinden korktuğunuz için çevrenizdeki herkese yardım etmek için hayatı durdurmak zorunda değilsiniz.Birincisi, başkalarının fikirlerine bağlı değilsiniz. İkincisi, bir kişi ona yardım edemediğiniz için acı çekiyorsa, bunun nedeni bencil olmasıdır, o zaman suç sizin değildir.Buna konsantre olun ve reddedilme korkunuz yavaş yavaş sizi terk ederken izleyin.
4.Pencereyi Seçtiniz
Risk almaktan korkuyorsunuz.Hayatın yaşam için olduğunu hatırlamalısınız! Hayatınızın geri kalanında aynı işte, aynı şehirde, aynı ilişkilerde yorulmuşsanız kalamazsınız.Hayatınızı değiştirme fırsatı ortaya çıktığında, onu tüm gücünüzle yakalayın, ancak o zaman ilerleyip daha mutlu olursunuz.Harekete geçmekten korkuyorsanız, kendinize sorun: Mevcut durumunuzdan mutlu musunuz? Cevabınız hayır ise, eminim inanılmaz bir cesarete ve kararlılığa sahip olacaksınız.
5.Pencereyi Seçtiniz
Göz ardı edilmekten korkuyorsunuz.Sadece işte fark edilmek için hayattan vazgeçmenize gerek yok. İnsanların size bakması, sizde gezegendeki en sadık kişiyi bulması ümidiyle gece gündüz çalışmak, ancak sağlığınıza zarar verebilir.En çok sevdiğiniz şeye odaklanın ve çıldırmadan o alanda en iyisi olmaya çalışın. Başarı size doğru zamanda gelecek, rahatlayacak, nefes alacak ve sadece taahhütleriniz için değil, kendinize de zaman ayıracaktır.
6.Pencereyi Seçtiniz
Tekrar aşık olmaktan korkuyorsunuzBu, önceki ilişkinizde başarısız olduğunuz için hayatınızın geri kalanında tekrarlanamaz. Bu nedenle, kendinizi yeni tutkulardan, yeni aşklardan ve yeni ilişkilerden mahrum etmeyin.Sizi yine hak ettiğiniz gibi sevecek biri karşınıza çıkacaktır. B yüzden bu olağanüstü duygudan kaçınmayın.

Share your Results: