Kişiliğinizin İlginç Bir Bölümünü Ortaya Çıkarmak İçin En Begendiğiniz Düş Kapanını Seçin

Yüzyıllar boyunca, Kızılderililer kabusların önlenmesi ve sadece iyi rüyaların görülmesi için düş kapanlarını kullandılar.

Düş kapanları, her biri sahibi hakkında bir şeyler söyleyen tüm şekil, boyut ve tasarımlarda gelir. Bugün, rüya yakalayıcıların gücünden yararlanalım ve seçtiğiniz düş kapanının kişiliğiniz hakkında ne söylediğini görelim!

Bir Düş Kapanı Seçin

Kişiliğinizin İlginç Bir Bölümünü Ortaya Çıkarmak İçin En Begendiğiniz Düş Kapanını Seçin
1.Düş Kapanını Seçtiniz
Güvenilir ve gerçek bir arkadaşsınız. Onları iyi tanıdıktan sonra insanlara körü körüne güvenmeyi çok kolay buluyorsunuz. Buna karşılık, başkalarının da size koşulsuz olarak güvenmesini beklersiniz. Bazen duygularınız sizi daha iyi hale getirebilir, özellikle de bir şey rutininizi bozduğunda.
2.Düş Kapanını Seçtiniz
Bu düş kapanı masumiyet ve saflığı ifade eder. Hayatınızda nefret barındırmaktan çok hoşlanmıyorsunuz, sevdiğiniz şeylere ve insanlara odaklanmayı tercih ediyorsunuz. İşler ters gittiğinde, uyum ve mükemmelliğe olan yakınlığınız nedeniyle kendinizi izole etme eğilimindesiniz.
3.Düş Kapanını Seçtiniz
Siz iyimser bir dışa dönüksünüz. İnsanları yargılamadan kabul etmeyi çok kolay buluyorsunuz. Aynı zamanda, başkaları tarafından yargılanmaktan korkuyorsunuz ve kararlarınızı bu düşünceyle planlamak için çok fazla zaman harcıyorsunuz.
4.Düş Kapanını Seçtiniz
Çok destekleyici, duyarlı ve şefkatlisiniz. Her zaman başkalarını ilk sıraya koyuyorsunuz. Bununla birlikte, hassasiyetinizin bir sonucu olarak, başkalarının sözleri ve eylemleri size muhtemelen olması gerekenden daha fazla zarar verme eğilimindedir.
5.Düş Kapanını Seçtiniz
Bağımsız ve inatçı bir kişisiniz. Bir şey hakkında karar verdikten sonra, hiç kimse fikrinizi değiştiremez. Bu yönünüzün olumlu tarafı, olumsuz insanları kendinizden uzaklaştırmanıza yardımcı olur. Olumsuz tarafı ise, başkalarını korkutmak ve yolunuza çıkan iyi tavsiyeleri kaçırmaktır.

Share your Results: