Bir Şişe Seç Ve Ruhunda Saklı Olan Sırrı Keşfet

Bilinçaltı zihin, şu anda bilinçte yaşamayan tüm malzemelerin depolandığı bodrum gibidir.

Unutulan her bellek, beceri, deneyim, duygu, düşünce ve bilgi bilinçaltında bulunur. Otopilotta eylemler gerçekleştiren, sezgisel ve içgüdüsel olarak teslim eden ve herhangi bir durumda nasıl davranacağını önceden belirleyen beynin bu güçlü kısmıdır.

Çoğu insan için bilinçaltı tam bir gizemdir. Ancak bilim, hayattaki önemli duygularımızın, düşüncelerimizin ve kararlarımızın büyük bir yüzdesinin bu garip alemden kaynaklanan dürtülere dayandığını göstermiştir.

Seçtiğimiz partnerden, aldığımız işlere, arkadaşlıklarımıza, geliştirdiğimiz bağımlılıklara ve hayatta sahip olduğumuz özlemlere kadar her şeyi etkiliyor ve çoğu zaman bilinçaltımızın üzerimizdeki etkisinin farkında bile değiliz.

Sana en çok hitap eden şişeyi seç ve ruhunun sırrını keşfet.

Bir Şişe Seç

Bir Şişe Seç Ve Ruhunda Saklı Olan Sırrı Keşfet
1.Şişeyi Seçtin
Çevrendeki tüm insanlar için sevgi ve anlayışla dolu kocaman bir kalbe sahip ve seni çok hassas bir insan yapan birçok harika özelliğe sahipsin.Her zaman mümkün olduğunca çok insanı mutlu etmeye çalışırsın, doğru anı beklerken mutluluğun bazen tamamen ihmal edilir. Bazen bu sana sorun çıkarabilir çünkü başkaları için endişelendiğinde kendini tamamen ihmal eder, istek ve ihtiyaçlarını reddedersin.Ama bu dünyadaki tüm insanlara yardım etme konusundaki ezici arzuya ve inanılmaz ihtiyaca karşı koyamazsın.Temel olarak, sen başkalarının mutluluğu için her şeyi yapacak harika bir insansın. Ancak bazen mutlu ve memnun olabilmen için kendine dikkat etmen gerekir.
2.Şişeyi Seçtin
Pozitif enerjin ve coşkun , insanların sana karşı koymasını veya katılmamasını imkansız hale getirir.Her zaman hayatındaki insanları da kendin kadar iyimser kılmak için çabalarsın ki, bulunduğun ortamda uyum ve iyimserliğe ihtiyaç duyduğunda tüm yük sana binmesin.Yaratıcılığın sayesinde etrafındaki insanlar sana eşlik etmekten keyif alır ve bu yüzden nerede olursan ol her zaman harika bir atmosfer yaratırsın.Sahip olduğun tüm nitelikler özeldir çünkü hayattaki her şey hakkında bu kadar iyimser olabilen çok nadir insan vardır.
3.Şişeyi Seçtin
Her konuda her zaman en iyi tavsiyeyi veriyorsun ve belki de duygularını ifade etme konusunda olağanüstü bir yeteneğe sahip olduğun için gazetecilik, eğitim veya yazarlık gibi insanlarla iletişim kurmayı gerektiren bir mesleğin var veya olmalı.Sen herkesin sahip olmak isteyeceği en iyi arkadaşsın. Rasyonel bir düşünce tarzın var, her sorun için her zaman en iyi çözümü buluyor ve en iyi tavsiyeyi veriyorsun.Sen çok özel bir insansın, kendinle ve sahip olduğun büyük kalple gurur duymalısın çünkü senin gibi bir insanla hayatta sadece bir kez karşılaşır ve nadiren senin yanında olmayı hak eden insanlar vardır.
4.Şişeyi Seçtin
Mükemmel olmadığının farkındasın çünkü henüz kimse gerçek mükemmelliğe ulaşmadı, ama samimi bir kalbin var ve kendine yük olmadan ve imkansız bir şeyi arzulamadan kendine tam olarak olduğun gibi değer veriyorsun.Esasen, hayattan asla fazla bir şey talep etmeyen mütevazi bir insansın ve zaten sahip olduklarınla her zaman mutlusun, ancak sahip olduğun her şeyi bir başkasını mutlu etmek için verirsin.Birine yardım ettiğinde, kalbin sevgi ve mutlulukla dolar, çünkü sana senden daha çok ihtiyacı olan birine yardım ettiğini bilirsin.

Share your Results: