Kişiliğinizin ve Maneviyatınızın Önemli Yönlerini Ortaya Çıkarmak İçin Bir Fil Seçin

KAPAK-FIL-1.jpg

Birçok kültürde filler, iyi bir servet uzun ve mutlu bir hayat çeken sembollerdir. Buna ek olarak, favori fil tipiniz de kişiliğinizin ve maneviyatınızın bazı önemli yönlerini ortaya çıkarabilir.

 1. En sevdiğiniz fili seçin ve hayatınızı geliştirmek için anlamını ve mesajını keşfedin.

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6

Kişiliğinizin ve Maneviyatınızın Önemli Yönlerini Ortaya Çıkarmak İçin Bir Fil Seçin

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  1. Huzurlu ve Uyumlu

  Yaşamınızda uyum, denge ve huzur bulmaya çalışan bir kişi olarak kendinizi ayırt edersiniz ve bu nedenle sessiz, huzurlu işler, ilişkiler, yerler ve aktiviteler ararsınız. Çatışmalardan ve tartışmalardan kaçınmak istiyorsunuz ve bu nedenle bazen hissettiğiniz veya ifade etmek istediğiniz şey hakkında sessiz kalıyorsunuz. Size rahatsızlık veren ve değiştirmek istediğiniz bir şey varsa, onu dışsallaştırmanız ve dünyaya ne olduğunu söylemeniz çok önemlidir. Barışı korumak harikadır, ancak ilişkilerin diyalogdan inşa edildiğini unutmayın. Başkalarıyla konuşmak, güven ve anlayış bağları yaratmak hayatınızda büyümenize yardımcı olacaktır.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  2. Mükemmeliyetçi ve İdealist:

  Yaşamının her alanında mükemmellik arayışında olan bir kişi sizsiniz: iş, ev, ilişkiler, vb. Hayatınızın nasıl geçmesini istediğiniz konusunda çok net ve kesin fikirleriniz ve düşünceleriniz var. Asıl zorunluluğunuz, dünyada insanlar olduğu kadar çok gerçek ve varlık yolu olduğunu kabul etmektir. Hayatınızdaki herşeyi anlayışla değil, empoze ederek gerçekleştirebilirsiniz. Sizi rahatsız eden veya değiştirmek istediğiniz bir şey varsa, bunu bir diyalog oluşturarak yapın. Bu sayede daha iyi sonuçlar elde edeceksiniz ve hayatınız daha sakin, daha huzurlu ve daha mutlu olacak.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  3. Temkinli ve Organize:

  Kendinizi, hayatınızın her alanında sakin ve huzurlu kalmanızı sağlayan sürekli bir güvenlik arayışında (hem maddi hem de fiziksel) bulunan, mantıklı ve ihtiyatlı bir kişi olarak nitelendirirsiniz. Gelecek hakkında düşünmek için çok zaman harcıyorsunuz ve nasıl karşılayacağınız ve getirdiği tüm görünür riskler ve bu anlamda, asıl sorun, geleceğin sadece düşüncelerinizin bir yansıması olduğunu öğrenmektir. Sadece yaptığınız ve bugün inşa ettiğiniz her şeye bağlıdır. Projelerinizde ve hayallerinizdeki sevgiyle ve işlerle bugün çalışın ve her gün hayatınızın daha sakin ve mutlu olduğunu ve daha sakin bir yaşamla büyük başarılar elde edeceğinizi görün.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  4. Hevesli ve Hayalperest:

  Kendinizi neşeli, girişimci ve çok aktif bir insan olarak nitelendiriyorsunuz. Seyahat etmek, satın almak, sinemaya gitmek, restoranlara gitmek ve her zaman yeni bir plan ya da tamamlamak için yeni bir etkinlik düşünmek istiyorsunuz. Yoğun ve sıradışı bir arayış içinde kalıyorsunuz, her zaman hayatınızda (her ne pahasına olursa olsun) ivme istersiniz ve bu, büyük zorlukların olduğu yerdedir. Böyle aktif bir zihne ve böyle çılgın bir tempoya sahip olmak sizi yorgun bırakabilir. Asıl zorunluluğunuz, yaşamınızla tam olarak mevcut olduğunuzda ve aktığınız zaman, herhangi bir faaliyetin basit görünebileceği gibi harika olabileceğini de öğrenmektir. Huzurlu ve mutlu bir hayatın sırrı, sadelikten zevk almanın yollarını bulmakta yatar.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 5. Test sonucu

  5. Duygusal ve Duyarlı:

  Çok yüksek duygusal duyarlılığa sahip bir insan olarak nitelendirilirsiniz.  Kendinizi çok yaratıcı bir varlık olarak nitelendiriyorsunuz ve damgalarınızı yaptığınız her yere ve gittiğiniz her yere koymayı seviyorsunuz. Bazen hayatınızı görmek, yorumlamak ve yaşamak için özel yolunuz nedeniyle, hiç kimsenin sizi tam olarak anlayamayacağını hissetmeye başlayabilirsiniz. Bu gerçekleştiğinde, gerçek ve otantik bir kişi olarak doğduğunuzu ve başkalarının ne yaptığınızı düşünmediğinizi unutmayın. Hayatınızı kendi yolunuzda yaşayın, prensiplerine ve dünya vizyonunuza sadık kalın ve her gün sizin için nasıl yeni ve harika bir macera olacağını göreceksiniz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 6. Test sonucu

  6. Sadık ve Koşulsuz:

  Kendinizi başkalarına karşı net bir yönelime sahip sevgi dolu, nazik bir insan olarak nitelendiriyorsunuz. Şartsız ve farklı yollarla, karşılığında herhangi bir şey sormadan yardım eder (doğanız yardımcı olmaktır), ancak bir kimsenin şüphe duymasına ya da birisine güven kaybetmesine neden olan bir olay olduğunda, etrafınızdaki çok yüksek savunma duvarlarını kurup izole edersiniz. Asıl zorunluluğunuz doğayı değiştirirken yatar: genellikle diğer insanların ihtiyaçları ile ilgili her şeyi verirsiniz, hatta bazen kendi ihtiyaçlarınızı başkalarınınkiler ile yüzleşmek bile ihmal edersiniz. Hayatınızdaki anahtar kelime dengedir: yardım etmek harikadır, ancak her şeyi vermeden önce ihtiyaçlarınızın karşılandığından emin olun. Kimsenin yoksun olduğu şeyi veremeyeceğini unutmayın.

  Sonuçlarınızı Paylaşın