Seçtiğin Kuzey Işığı Hayatının Çeşitli Yönlerini Yansıtabilir


Kuzey ışıkları Güneş’in manyetik alanındaki ani değişimlerin büyük miktarda enerjiyi uzaya bırakmasıyla oluşan inanılmaz bir ışık gösterisidir.

Kuzey Işıkları doğadaki en güzel fenomenlerden biridir ve inanılmaz görünse de en sevdiğin Kuzey Işıkları hayatının çeşitli yönlerini yansıtabilir. 4 resme dikkatlice bir bak ve seni en çok çeken birini seç.

Bir Resim Seç

Seçtiğin Kuzey Işığı Hayatının Çeşitli Yönlerini Yansıtabilir
1.Resmi Seçtin
Kendini, olayların olumlu yönlerini görme yeteneğine sahip ve hayatı aydınlatan basit detayları takdir edebilen biri olarak tanımlıyorsun. Bir gün batımı, gökyüzünün mavisi veya bir kuşun uçuşu sana bir an doluluk ve sükunet verebilir. Çok yaratıcısın ve başkalarının karmaşık bulduğu sorunlara hızlı ve kolay çözümler bulma yeteneğine sahipsin. Herkesi memnun etmeyi seviyorsun ve çoğu zaman hayır demek senin için zor, bu yüzden taahhütlerinin çoğunu bozabilirsin. Asıl zorluk, aynı anda 2 yerde bulunamayacağını, zamanının ve diğer insanların zamanının çok değerli olduğunu anlamaktır. Bunu başardığında, taahhütlerini daha iyi organize edeceksin ve hayatın çok daha sakin, organize ve mutlu olacak.
2.Resmi Seçtin
Kendini, hangi alanda denemeye karar verirsen ver, çok hızlı öğrenebilen ve büyük yetenekler geliştirebilen bir kişi olarak nitelendiriyorsun. Kendine ve yeteneklerine çok güvenirsin. Bu nedenle seni eğlendiren şeylere öncelik verir ve sorumluluklarını bekleyebilecekleri kadar ertelersin. 2 hafta içinde teslim edeceğin bir işin varsa, son 2 gün içinde elinden gelenin en iyisini yaparak bitirmen çok muhtemeldir. Yükümlülüklerini asla yerine getirmesen bile, asıl dinlenmen, zamanını düzenleme şeklinin en iyisi olmadığını ve ajanda veya program gibi organizasyon araçlarını kullanmayı öğrenmenin iyi olacağını anlamaktır, çünkü sana çok şey katacak ve hayatına biraz daha huzur katacaktır.
3.Resmi Seçtin
Kendini, hayattaki iyi şeyler olarak düşündükleri şeylerle çok ilgilenen biri olarak tanımlıyorsun: kitaplar, bilgi, iyi bir konser veya herhangi bir sanat türü. Kendini bir şekilde daha iyi olman için zorlayan veya yeni şeyler öğrenebileceğin insanlarla çevrelemeyi seviyorsun. Bir sohbete katkıda bulunmak için her zaman esprili bir yorumu veya eğlenceli bir gerçeği olan bir insansın. Biraz alaycı da olabilirsin ve işte tam da bu noktada en büyük meydan okuman yatıyor. Sözlerinin çok fazla gücü olduğunu unutma, hayatını ve dünyanın bir parçası olan insanların hayatlarını iyileştirmek için onları akıllıca kullan.
4.Resmi Seçtin
Tatlı, kibar, sevecen, ailesine odaklı ve her türlü sorun ve çatışmadan daima kaçınmak isteyen, hayatında ve dünyasında barışın hüküm sürmesini isteyen, çünkü çatışmalar seni çok kötü hissettirir ve enerjini tüketirler. Bazı durumlarda huzur ve sükunet arayışın teslimiyetle karıştırılabilir. Asıl zorluk, harika yeteneklerle dolu bir insan olduğunu ve barış arayışının sessiz ve uyumlu bir insan olmakla hiçbir ilgisi olmadığını anlamaktır. Başarmak istediğin her şey için sevgiyle çalış. Böylece hayatının nasıl sakin, ödüller ve mutlu anlarla dolu olduğunu göreceksin.

Share your Results:

Seçtiğin Kuzey Işığı Hayatının Çeşitli Yönlerini Yansıtabilir

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı