FİLM İÇİN BEDEN SAĞLIĞINI TEHLİKEYE ATAN ÜNLÜLER

Her ne kadar oyuncuların film için senaryoya uygun kilo alıp vermesi gerekse de sonuçta metabolizmalarını bozma ihtimalleri çok büyük Kimi 1 ayda 20 kilo alırken Bir diğeri 2 ayda 30 kilo vermek gibi ciddi kilo farklılıkları oluyor. Kısa bir süre içinde film çekmek için onlarca kilo alıp veren ünlüler sağlıklarını tehlikeye atıyorlar

 1. 1 Christian Bale Makinist


  Makinist, 2004 İspanya yapımı filmdir. Özgün adı El Maquinista'dır. Senaryosunu Scott Kosar'ın yazdığı, yönetmenliğini Brad Anderson'un üstlendiği El Maquinista'nın başrol oyuncusu Christian Bale'dir.

 2. 2 50 CENT


  Evet sağdaki gördüğünüz 50 cent film için inanılması zor bir karaktere bürünmüş

 3. 3 Tom Hanks


  Yeni Hayat, 2000 yapımı Robert Zemeckis filmi. Tom Hanks'in oynadığı bir FedEx çalışanının, uçağının Güney Pasifik üzerindeyken düşmesi üzerine ıssız bir adada yaşamak zorunda kalışını konu alır. Tom Hanks bu filmdeki performansıyla çok beğenilir.

 4. 4 Colin Farrell - Gizem


 5. 5 Matthew Fox - Alex Cross


  Alex Cross, Rob Cohen'un yönetmenliğini yaptığı ve başrol oyunculuğunu Tyler Perry ve Matthew Fox'un yaptığı 2012 ABD yapımı suç gerilim filmidir. Marc Moss senaryosundan uyarlanan film, Kerry Williamson tarafından yazılmıştır.

 6. 6 Rob Mcelhenney


  It's Always Sunny in Philadelphia 4 Ağustos, 2005'te FX kanalında yayına başlamış bir komedi dizisidir. Dizi aynı zamanda oyuncuları olan Rob McElhenney, Glenn Howerton ve Charlie Day tarafından yaratılıp geliştirilmiştir