Motive Edici Kristaller


Herkesin hayatında kendini kötü hissettiği zamanlar vardır. Hiçbir şey yapmak için motivasyonunuz yoktur. Kendinizi zayıf hissettiğinizde, enerjinizde, bir artışa ihtiyacınız var. Bu destek, bedeninize ve ruhunuza enerji veren herhangi bir şey olabilir. Motive Edici Kristaller, yeniden hayatta hissetmek için harika bir yoldur. Her şeyle yüzleşmenize yardımcı olacak bol miktarda pozitif enerjileri var.

Bu yazıda enerji seviyenizi arttıracak ve daha iyi hissetmenizi sağlayacak motive edici kristallerden bahsedeceğiz.

Sitrin:

En saf kristallerden biridir. Sizi iyilikle dolduran kristal olarak bilinir. Bu kristalin sarımsı rengi bize güneşi ve enerji veren ışıklarını hatırlatıyor. Sitrin sizi neşe ve mutlulukla verir. Korkuyu hafifletir ve sizi güvenle doldurur. Bu kristalin inanılmaz iyileştirme yetenekleri vardır. Bu şaşırtıcı sarı kristal auranızı ve ruhunuzu umutla doldurur. Sitrin, sarı kuvars kristalidir. Kuvars kristalleri, onlarla birlikte kullanılan diğer taşların enerjisini yükseltme yeteneğine sahiptir.

Karnelyan:

Solar pleksus ve kök çakralarına bağlı kırmızı-turuncu renkli bir kristaldir. Bu güçlü kristal, yaratıcılığı geliştirmek için popülerdir. Karnelyan, en etkili motive edici kristallerden biridir, çünkü bizi cesaretle doldurur. Bu taş aynı zamanda bizi korku ve kıskançlıktan arındırır. Hayatımıza güven getirir. Bu şaşırtıcı kristal, iç huzuru bulmanıza yardımcı olur. Karnelyan da bir şifa kristalidir. Alt vücuttaki herhangi bir organı iyileştirmemize yardımcı olur (örneğin: karaciğer, pankreas, safra kesesi ve böbrekler).

Kızıl Kaplan Gözü:

Bu kristal kişisel güçlerimizi geliştirmek için kullanılır. Kendinize güvenmenizi sağlar ve cesaret getirir. Kızıl kaplan gözü, yaratıcılığı geliştirmek için de harika bir kristaldir. Aynı zamanda öfkeye karşı koruyan harika bir taştır. Bu kristal düzenli olarak temizlenmelidir. Ancak iyi haber şu ki, kızıl kaplan gözü kolayca temizlenebilir. Akan suyun altında yıkayarak taşı temizleyebilirsiniz.

Bu üç Motive Edici Kristal çok güçlüdür. Ayağa kalkmanıza ve tekrar cesaret dolu olmanıza yardım ederler. Üzerinizde taşıyacağınız bu Motive Edici Kristaller ile herşeyi kolayca ve güvenle karşılayabilirsiniz.

Motive Edici Kristaller

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı