Motive Edici Kristaller

Herkesin hayatında kendini kötü hissettiği zamanlar vardır. Hiçbir şey yapmak için motivasyonunuz yoktur. Kendinizi zayıf hissettiğinizde, enerjinizde, bir artışa ihtiyacınız var. Bu destek, bedeninize ve ruhunuza enerji veren herhangi bir şey olabilir. Motive Edici Kristaller, yeniden hayatta hissetmek için harika bir yoldur. Her şeyle yüzleşmenize yardımcı olacak bol miktarda pozitif enerjileri var.

Bu yazıda enerji seviyenizi arttıracak ve daha iyi hissetmenizi sağlayacak motive edici kristallerden bahsedeceğiz.

Sitrin:

En saf kristallerden biridir. Sizi iyilikle dolduran kristal olarak bilinir. Bu kristalin sarımsı rengi bize güneşi ve enerji veren ışıklarını hatırlatıyor. Sitrin sizi neşe ve mutlulukla verir. Korkuyu hafifletir ve sizi güvenle doldurur. Bu kristalin inanılmaz iyileştirme yetenekleri vardır. Bu şaşırtıcı sarı kristal auranızı ve ruhunuzu umutla doldurur. Sitrin, sarı kuvars kristalidir. Kuvars kristalleri, onlarla birlikte kullanılan diğer taşların enerjisini yükseltme yeteneğine sahiptir.

Karnelyan:

Solar pleksus ve kök çakralarına bağlı kırmızı-turuncu renkli bir kristaldir. Bu güçlü kristal, yaratıcılığı geliştirmek için popülerdir. Karnelyan, en etkili motive edici kristallerden biridir, çünkü bizi cesaretle doldurur. Bu taş aynı zamanda bizi korku ve kıskançlıktan arındırır. Hayatımıza güven getirir. Bu şaşırtıcı kristal, iç huzuru bulmanıza yardımcı olur. Karnelyan da bir şifa kristalidir. Alt vücuttaki herhangi bir organı iyileştirmemize yardımcı olur (örneğin: karaciğer, pankreas, safra kesesi ve böbrekler).

Kızıl Kaplan Gözü:

Bu kristal kişisel güçlerimizi geliştirmek için kullanılır. Kendinize güvenmenizi sağlar ve cesaret getirir. Kızıl kaplan gözü, yaratıcılığı geliştirmek için de harika bir kristaldir. Aynı zamanda öfkeye karşı koruyan harika bir taştır. Bu kristal düzenli olarak temizlenmelidir. Ancak iyi haber şu ki, kızıl kaplan gözü kolayca temizlenebilir. Akan suyun altında yıkayarak taşı temizleyebilirsiniz.

Bu üç Motive Edici Kristal çok güçlüdür. Ayağa kalkmanıza ve tekrar cesaret dolu olmanıza yardım ederler. Üzerinizde taşıyacağınız bu Motive Edici Kristaller ile herşeyi kolayca ve güvenle karşılayabilirsiniz.