En Çok Hoşunuza Giden Mandala Size Gizli Bir Mesaj Verecek

mandala-1.jpg

Haydi Başlayalım…

 1. En Çok Hoşunuza Giden Mandalayı Seçin

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6

En Çok Hoşunuza Giden Mandala Size Gizli Bir Mesaj Verecek

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  1.Mandalayı Seçtin...

  Büyük hayalleri kovalamak hoşuna gidiyor. Doğruyu yanlıştan iyi ayırt eden bir göze sahipsin. Aynı zamanda tutkulusun. Dikkatleri çekmek hoşuna gidiyor olabilir. Bu iki özelliğin bir araya gelince doğruları ifşa eden ve insanları uyandırmaya çalışan,lider ruhlu bir kişi olarak ilgi görüyorsun.

  Her zaman adaleti gözeten bir yapın var. Herkesin korkudan sesinin kısıldığı yerlerde sen bildiğini söylemekten çekinmiyorsun.İkiyüzlülük ve adam kayırma en sevmediğin şeyler.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  2.Mandalayı Seçtin...

  Hiç politik olmayan,aşırı dürüst bir yapıya sahipsin.Yalnız bu özelliğin bazı kişileri incitebilir.Bazen sözlerini bir filtreden geçirmen gereken durumlar olabilir. 

  Zihinsel yönden çok güçlüsün.Ayrıca iyi niyetlisin. Senin bu yönünü bilenler sözlerine alınmamayı öğreniyor.Etrafın bir çok konuda fikrini almak isteyen insanlarla çevrili.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  3.Mandalayı Seçtin...

  Herkesin duygu ve düşüncelerini önemseyen hassas bir yapıya sahipsin.Dikkatli bir dinleyici olduğun için insanlar seni çok seviyor.iyi bir iş arkadaşı veya takım oyuncusu olabilirsin.

  En büyük güçlerinden birisi insanlar arasında arabuluculuk yapabilmen.Ortak yapılan çalışmalarda herkesin birbiriyle uyumlu çalışmasını sağlıyorsun.İddiasız ve uyumlu tavırlarınla sosyal buluşmalarda hep aranan kişilerdensin.Lider olduğun söylenemez ama herkes senin yakınında olmak istiyor.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  4.Mandalayı Seçtin...

  Hayata adeta karizmanın tanımını yapmak için gelmişsin.kendine has ve özgüvenli tarzınla sıradışısın. Seni takip edenler oldukça fazla. Sık sık seni taklit etmeye çalışan kişilerle karşılaşabilirsin. 

  Bu özelliğinle düşman kazanman da olası. Yalnız sürekli seni doğrulayanlar ve övgüler yağdıranlardan kaçın.Ancak insanlarla eşit ilişkiler kurmaya odaklandığında gerçek dostlar edinebilirsin.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 5. Test sonucu

  5.Mandalayı Seçtin...

  Her şeyin sonuna kadar giden inatçı bir yapın var. Cesaretin seni inandığın şeyler için sonuna kadar savaşmaya itiyor. Yenilgiyi bir an olsun bile düşünmeden savaş veriyorsun. Mücadeleden yılmayan yapın takdir topluyor. 

  Özellikle sevdiğin insanlar senin için kimsenin göze alamadığı şeyleri yapabilirsin.Yalnız bazı durumlarda geri çekilip ne uğruna savaştığını yeniden tartman gerekebilir. Mücadelenin temposunu değiştirmek veya yarın savaşa devam edebilmek için bugün kaçmak korkaklık değildir. Gücünü daha verimli kullanmayı öğrenmelisin.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 6. Test sonucu

  6.Mandalayı Seçtin...

  Zor günlerde dostlarının yanında olan özverili bir yapıya sahipsin. Kriz anlarında sakinliğini koruyarak kimsenin aklına gelmeyen şeyleri düşünüyorsun.Acil durumlarda enerjinin ve becerikliliğin tavan yapıyor.

  Sevdiklerine karşı şefkatli ve sabırlısın. Arkadaşlarına ve ailene kol kanat germeyi seviyorsun.Kibar ve uyumlu yapın herkesin hoşuna gidiyor.Yalnız senin insanların senin uyumlu yönünü suistimal etmelerine izin vermemelisin.Her zaman herkese hizmet edemezsin.Bazı şeyleri sensiz yapabilmeleri için sevdiklerine fırsat vermelisin.

  Sonuçlarınızı Paylaşın