Sandal Ağacı Tütsüsünün İnanılmaz Faydaları


 

Sandal ağacı tütsüsünü yakarak hem hoş hem de rahatlatıcı olan odunsu bir koku alırsınız. Tütsü, tüm bu kimyasal oda spreylerinden çok daha güvenli bir alternatiftir. Ayrıca geceleri gerginliğizi giderecek ve daha iyi uyuyacaksınız. Tabi ki bunlar, faydalarından sadece birkaçı.

Sandal Ağacı Tütsüsünün İnanılmaz Faydaları
Anksiyete Rahatlaması:

Kendinizi gergin veya sinirli hissediyorsanız, sandal ağacı doğal bir rahatlama görevi görecektir. Kokusu kaygı hissini azaltabilir ve zihni rahatlatabilir. Bu hepimizin ihtiyacı olan bir şey. Bir çalışma sandal ağacı tütsünün göğüs biyopsisi alan kadınlar üzerindeki etkilerini gözlemledi. Onlara yardım edebilecekse, sizin için neler yapabileceğini bir düşünün. Daha iyi bir etki için lavanta ile karıştırmayı deneyebilirsiniz.

Daha İyi Uyku:

Stres giderici etkisi nedeniyle sandal ağacı harika bir yatıştırıcı olabilir. Stresli zihninizi sakinleştirebilir ve biraz dinlenmenize yardımcı olabilir. Uzun bir iş gününden sonra mükemmel bir yardımcıdır. Yatmaya hazırlanırken bir tütsü çubuğu yakarsanız bu ruh halinizi mükemmel bir şekilde ayarlayacaktır.

Kan Basıncını Düşürür:

Bu şaşırtıcı gelebilir ama doğru. Sandal ağacının rahatlatıcı aroması, özellikle egzersiz yaptığınızda vücudunuzu sakinleşmeye zorlayabilir. Kalbinize de iyi gelir. Kan basıncınız çok yüksekse kalbinize zarar verebilir. Ekstra çalışarak kendini yorar.

İyileşmeyi Hızlandırır:

Yaraları iyileştirme konusundaki inanılmaz yeteneği gerçek bir lütuftur. Yaptığı şey, belirli koku alma reseptörlerini aktive etmektir. Bu da keratinositleri veya keratin yapan deri hücrelerini uyarır. Derinin en dış katmanlarının çoğunu oluştururlar. Bu, yaralarınızın daha hızlı iyileşmesine neden olacaktır.

Almanız gereken bazı ihtiyati tedbirler var. Tütsü dumanı hala dumandır ve hava kirliliğine katkıda bulunabilir. Bu, çocuklar veya kapalı mekanda çok zaman geçiren yaşlılar için tehlikeli olabilir. Bu nedenle, sandal ağacı tütsüsünü ölçülü olarak yaktığınızdan emin olun.

Sandal Ağacı Tütsüsünün İnanılmaz Faydaları

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı